رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۶ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 20 June
تهران لطیف
٣۴(°C)
وزش باد ١٢(mph)
فشار ٢۵.٩٠(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 7-High
رطوبت ٢۵.٩٠(in)

ستاره ایرانی باشگاه هیرنفین که فاصله چندانی با آقای گلی در هلند ندارد چند شب قبل مهمان ویژه برنامه یکی از شبکه های معروف تلویزیونی این کشور بود.

رضا قوچان نژاد در بازگشت دوباره به فوتبال هلند تولد دوباره ای داشت تا جایی که فصل رویایی اش با ایستادن در جایگاه دوم برترین گلزنان آردیویسه تکمیل شد تا با این عملکرد محبوبیت خاصی بین طرفداران هیرنفین به دست بیاورد. محبوبیتی که مهاجم ایرانی را به یکی از سوژه های جذاب رسانه های هلند تبدیل کرد تا جایی که گوچی به عنوان مهمان ویژه یکی از پربیننده ترین شبکه های تلویزیونی هلند حاضر شد و به سئوالات پاسخ داد.
شبکه FOX SPORT هر هفته یکشنبه شب ها ویژه برنامه ای با تم خانوادگی با حضور ستاره های فوتبال برگزار می کند که این بار نوبت به گوچی رسید تا با توجه به محبوبیت این روزهای خود در هیرنفین و همچنین ویژگی های بارزی که در زندگی اجتماعی خود داشت به سئوالات مجری و کارشناس این شبکه پاسخ بدهد.

 


در شرایطی که فیلم کامل این مصاحبه هنوز منتشر نشده توئیتر باشگاه هیرنفین گزیده ای از صحبت های گوچی در این برنامه را منتشر کرد جایی که قوچان نژاد در پاسخ به سئوالات مجری و کارشناس برنامه مدعی شد زندگی اجتماعی اش با فوتبال عجین شده است و نمی تواند این دو را از هم جدا کند اما طوری مدیریت می کند که به هیچ کدام از آنها لطمه ای نخورد.
قوچان نژاد پیش از این به خاطر علاقه اش به موسیقی، ادامه تحصیل و همچنین فراگیری چند زبان زنده دنیا مورد توجه رسانه ها قرار گرفته بود و حالا اوج گیری اش در فوتبال و قرار گرفتن در یک قدمی آقای گلی هلند زندگی ورزشی و اجتماعی او را الگوی بسیاری قرار داده است تا روزهای خوب او در بازگشت به شهری که در آن بزرگ شده بود، ادامه پیدا کند.

 

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

مهدی فضائلی؛

مراقب پروژه تعلیق باشیم!

مهدی فضائلی کارشناس رسانه در یادداشتی با عنوان مراقب پروژه تعلیق باشیم! نوشت: برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به "برجام " ماجرای عبرت انگیزی است و اگر عبرت های آن مغفول بماند خسارت به توان دو خواهد بود! بی اعتمادی به دشمن،دقت نظر بالا و با وسواس در تنظیم متن های تعهدآور،پرهیز از عجله در توافقاتی از این قبیل،پیش بینی ضمانت های محکم برای اجرای تعهدات طرف مقابل،دل نبستن به راه حل های بیرونی،ضرورت تمرکز بر توان و ظرفیت داخلی و لزوم توجه به حرف منتقدان دلسوز و کارشناس از جمله درس ها و عبرت های برجام است که بارها مطرح شده است و البته همچنان جای پرداختن دارد. یکی دیگر از این عبرت ها، سناریوی دشمن برای عملیات روانی و درگیر کردن مستمر افکار عمومی ما با این موضوع و بهره برداری های متعدد و متنوع از این درگیری ذهنی است. طرح اتهام واهی انحراف در برنامه هسته ای ایران به سمت ساخت سلاح اتمی که تقریبا" شانزده سال از آن می گذرد،از ابتدا یک پیوست عملیات روانی داشت که درگیر کردن ذهن مسئولان کشور از مسائل اساسی به سمت یک سناریوی ساختگی و طولانی مدت و بازداشتن از اولویت ها از محورهای آن بود.اما پس از چندی این عملیات از سطح مسئولان کشور به کل مردم تعمیم پیدا کرد و موجب شد ذهن آحاد مردم درگیر این اتهام بی پایه و اساس شود. سناریوهای کشدار و طولانی، برای فعال نگه داشتن ذهن مخاطب و ترغیب و تهیبج وی برای پیگیری قسمت های بعدی، از تکنیک تعلیق یا سوسپانس استفاده میکنند؛ این تکنیک که آمیخته ای از ترس و امید با پایانی نامطمئن است،در برجام نیز به نحو موثری مورد استفاده دشمن قرار گرفت! عنصر تعلیق با هدف فرصت سوزی از ملت ایران و درگیر نگه داشتن ذهن و روان مردم و مسئولان، قبل،حین و بعد از برجام به اجرا گذاشته شده است. تعیین مهلت هایی متناوب برای تصمیم گیری(تمدید یا عدم تمدید تحریم ها) رئیس جمهور امریکا و رفت و برگشت ها بین کاخ سفید و کنگره آمریکا، بکارگیری همین تکنیک تعلیق است که منجر به بلا تکلیف نگه داشتن بسیاری تصمیمات حتی در حوزه های مختلف بخش خصوصی ،بی ثبات نگه داشتن بازار،تحریک بازار ارز و طلا و...شده است. مدتی است دوباره 22 اردیبهشت بعنوان زمان تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای ماندن یا نماندن در برجام برجسته شده است.اظهار نظر و رفت و آمد مقامات اروپایی نیز برای گرم کردن فضا و واقعی نمایاندن نگرانی از خروج آمریکا هر روز در صدر اخبار ایران و جهان است و همه اینها در ذیل پروژه تعلیق! تصور کنید امروز 22 اردیبهشت است و آمریکا از برجام خارج شده،چه اتفاقی خواهد افتاد؟! آمریکا پس از برجام چه امتیازی به ایران داد تا با خروجش آن امتیاز صلب شود؟ برجامی که به گفته رئیس کل بانک مرکزی آورده اش برای ایران «تقریبا"هیچ» بوده و به گفته دکتر ظریف «نه تنها روح بلکه جسمش از سوی ترامپ(آمریکا) نقض شده است»، خروج آمریکا از آن چه زیان قابل توجهی می ...

تازه ترین اخبار