رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 68 خبر


  • دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
  • الإثنين ۸ ذو الحجة ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 20 August
تهران لطیف
٢٧(°C)
وزش باد ١٢(mph)
فشار ٢۵.٩٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۵.٩٢(in)

ستاره ایرانی باشگاه هیرنفین که فاصله چندانی با آقای گلی در هلند ندارد چند شب قبل مهمان ویژه برنامه یکی از شبکه های معروف تلویزیونی این کشور بود.

رضا قوچان نژاد در بازگشت دوباره به فوتبال هلند تولد دوباره ای داشت تا جایی که فصل رویایی اش با ایستادن در جایگاه دوم برترین گلزنان آردیویسه تکمیل شد تا با این عملکرد محبوبیت خاصی بین طرفداران هیرنفین به دست بیاورد. محبوبیتی که مهاجم ایرانی را به یکی از سوژه های جذاب رسانه های هلند تبدیل کرد تا جایی که گوچی به عنوان مهمان ویژه یکی از پربیننده ترین شبکه های تلویزیونی هلند حاضر شد و به سئوالات پاسخ داد.
شبکه FOX SPORT هر هفته یکشنبه شب ها ویژه برنامه ای با تم خانوادگی با حضور ستاره های فوتبال برگزار می کند که این بار نوبت به گوچی رسید تا با توجه به محبوبیت این روزهای خود در هیرنفین و همچنین ویژگی های بارزی که در زندگی اجتماعی خود داشت به سئوالات مجری و کارشناس این شبکه پاسخ بدهد.

 


در شرایطی که فیلم کامل این مصاحبه هنوز منتشر نشده توئیتر باشگاه هیرنفین گزیده ای از صحبت های گوچی در این برنامه را منتشر کرد جایی که قوچان نژاد در پاسخ به سئوالات مجری و کارشناس برنامه مدعی شد زندگی اجتماعی اش با فوتبال عجین شده است و نمی تواند این دو را از هم جدا کند اما طوری مدیریت می کند که به هیچ کدام از آنها لطمه ای نخورد.
قوچان نژاد پیش از این به خاطر علاقه اش به موسیقی، ادامه تحصیل و همچنین فراگیری چند زبان زنده دنیا مورد توجه رسانه ها قرار گرفته بود و حالا اوج گیری اش در فوتبال و قرار گرفتن در یک قدمی آقای گلی هلند زندگی ورزشی و اجتماعی او را الگوی بسیاری قرار داده است تا روزهای خوب او در بازگشت به شهری که در آن بزرگ شده بود، ادامه پیدا کند.

 

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

محمدکاظم انبارلویی؛

چالش‌های سال ۹۷

این خیلی نیاز به تحقیق و مطالعه ندارد که چالش‌های پیش رو در سال 97، سال چهل‌سالگی انقلاب را فهرست کرده و راه‌حلی برای آن پیدا کنیم. آمریکا و دشمنان قسم خورده نظام به حیات طیبه در ایران به ویژه در چهل‌سالگی انقلاب رشک و حسد می‌برند و با حقد و کینه از ملت ایران یاد می‌کنند، چرا که شاهدند مردم بیش از پیش و جدی‌تر از همیشه پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند. انقلاب اسلامی یک انقلاب الهی است و اگر خدای بزرگ پشتیبان این ملت و انقلاب نبود، همان روزهای اول انقلاب با دسیسه‌ها و نیرنگ‌ها و توطئه‌های کوتاه جنگ داخلی، جنگ خارجی و تهدیدهای نرم و سخت از بین می‌رفت. یک مطالعه دم‌دستی نشان می‌دهد ما در سال 97 با چالش های زیر روبه‌رو هستیم؛ 1- تشدید خصومت آمریکا و رژیم صهیونیستی و قدرت‌های منطقه‌ای علیه ملت ایران، آثار این خصومت را در تشدید تحریم‌ها و زدن زیر قول و پیمان آنها در برجام به وضوح می‌شود دید. آمریکایی‌ها این فشار را از اواسط مردادماه تا نیمه آبان و از نیمه آبان تا پایان سال  مرحله‌بندی کرده‌ اند و امیدوارند در 13 آبان  شعار مرگ بر آمریکا را در ایران نشنوند و تا پایان سال، زندگی انقلابی در ایران را پایان بخشند. این یک رؤیای چهل‌ساله است که فقط خواب آن را در کاخ سفید، رؤسای جمهور می‌دیدند و تاکنون هم تعبیر نشده است. جمع جبری  لشکرکشی خیابانی عناصر ستون پنجم آمریکا در ناآرامی‌های دی‌ماه گذشته و نیمه مرداد امسال براساس گزارش نیروهای امنیتی از 10 هزار نفر تجاوز نمی‌کند. اسامی دستگیرشدگانی که  چنین آشوب‌هایی‌ را تدارک دیدند هم از 200 نفر تجاوز نمی کند. آمریکا با چنین لشکر و حشم ضعیفی به جنگ 80 میلیون ایرانی پای کار انقلاب آمده است. ای کاش یک آدم عاقل در کاخ سفید وجود داشت و تفسیری از بلاهت رهبران امنیتی آمریکا را برای سردمداران آنها توضیح می‌داد. میلیاردها دلار هزینه می‌کنند، با آنکه سخت به «اصالت سود» معتقدند نتوانسته‌اند اندکی «درآمد» برای این هزینه به عنوان یک کارکرد براندازانه ارائه دهند. تکلیف دستگاه دیپلماسی کشور معلوم است؛ باید کرکره مذاکره با آمریکا و امید به اروپا را پایین بکشد و نگاه خود را به قدرت‌هایی بدوزد که به دلیل افزایش قدرت منطقه‌ای ایران التماس می‌کنند،  روابط راهبردی با تهران داشته باشند. اینکه ایران ماه‌هاست در چین سفیر ندارد غفلت وزارت خارجه در نگاه به قدرت‌هایی است که به هر دلیل در جنگ اقتصادی پنجه در پنجه آمریکا دارند و مایلند با ایران ر وابط راهبردی تعریف شده‌ای داشته باشند. هزار راه نرفته در سیاست خارجی داریم که متأسفانه 5 سال گذشته از آن غفلت شده؛ آقایان راهی را رفتند که از پیش معلوم بود بن بست است. 2- مشکلات اقتصادی کشور ده ها عنوان دارد که بارها توسط نخبگان و اقتصاددانان گفته شده، راه‌حل آن هم ارائه شده است. بی اعتنایی دولت به مالیه عمومی و حفظ ارزش پول ملی، آسیب‌هایی را پدید آورده است که باید فکری برای آن بشود. باید دولت بپذیرد فکرهایی که در این ...

تازه ترین اخبار