رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
  • الأحد ۲۷ ذو القعدة ۱۴۳۸
  • 2017 Sunday 20 August
تهران لطیف
٣۴(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢۶.٠٠(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 4-Moderate
رطوبت ٢۶.٠٠(in)

سرمربی پدیده می گوید در دیدار برابر صنعت نفت آبادان حق این تیم باخت نبوده است و آنها روی ضربات ایستگاهی غافلگیر شدند.

رضا مهاجری پس از قبول اولین شکست تیم پدیده در رابطه با دیدار برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خوبی بود و بازیکنان ما نیز به خوبی توانستند توپ را در میدان به گردش دربیاورند ولی متاسفانه غافلگیر شدند، برای تیم نفت آبادان احترام ویژه ای قائلم اما در نیمه اول بازی دست ما بود و در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم نیز دو موقعیت فوق العاده داشتیم اما به ناگاه از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه ما باز شد، در دقایق پایانی هم دومین گل را پذیرفتیم تا علیرغم بازی که به نمایش گذاشتیم شکست بخوریم.

 

او ادامه داد: معتقدم آنها با تمرکز بالا توانستند بر ما غلبه کنند، دفاع ما باید قوی تر عمل می کرد که متاسفانه نکرد تا در دقایق پایانی هم دروازه خود را باز شده ببینیم. البته در مجموع بازیکنان ما موفق شدند بازی خوبی به نمایش بگذارند اما به چیزی که حق شان بوده نرسیدند.
سرمربی پدیده در رابطه با هدف این تیم در لیگ هفدهم گفت: ما در فصل های ابتدایی  به دنبال این بودیم تا بتوانیم در لیگ برتر ماندگار شویم، حالا که توانستیم خودمان را به تثبیت برسانیم به دنبال این هستیم تا در لیگ هفدهم بتوانیم به جمع شش تیم بالای جدول بپیوندیم.

 

او در رابطه با مشکلات تیم در یارگیری گفت: هنوز یک سری کم و کاستی ها داریم که باید برطرف کنیم، بازیکنانی که جذب کردیم همگی خوب هستند اما بابک حاتمی مصدوم شد و اکنون در دفاع راست دچار مشکل شدیم، در خط هافبک روی گرفتن احمدی حساب کرده بودیم، به دنبال این هستیم که تا هفته چهارم تمام این ضعف ها را بپوشانیم.

 

مهاجری در پایان در رابطه مشکل خود و محمد خانزاده گفت: واقعا جریان خاصی نبود و نمی دانم چرا اینقدر به این موضوع پرداخته شد، ما هدف مان مشخص است و ممکن است برای رسیدن به آن تحت فشار قرار بگیریم. خانزاده از بازیکنان خوب ماست که تاکنون نیز بازی های خوبی به نمایش گذاشته است، همانطور که دیدید مشکلی هم پیش نیامد و او با تیم به بازی خود ادامه می دهد، پس مسئله خاصی نبود.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

دکتر محمود احمدی نژاد؛

کودتای ۲۸ مرداد و حق ناتمام ملت ایران

متن یادداشت دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است : بسم الله الرحمن الرحیم داستان نفت و گاز طبیعی ، این ثروت خدادادی کم نظیر ، داستان عجیبی است . برخی از دولت ها و کشور ها برای تسلط بر منابع نفتی جنگ راه می اندازند ، کودتا می کنند و جنایت های وسیع مرتکب می شوند که دولت‌های انگلیس و دولت‌های آمریکا در راس این گروه قرار دارند. در طرف دیگر کسانی هیچ درکی از اهمیت انرژی و ثروت ملت ها و مناسبات بین المللی ندارند. تلاش هدفمند سلطه گران برای تسلط بر منابع نفتی، ملت ایران را ناگزیر از مواجهه با شرایط سخت و دشواری مانند جنگ ، کودتا و جنایات وسیع بیگانگان و سرسپردگان داخلی آنها ساخته است. شاهان دور مانده از تحولات زمان ، ضعیف و خودخواه قاجار که هیچ اطلاعی از اهمیت این ذخیره راهبردی و ارزشمند نداشتند ؛ اصل و فرع مالکیت مخزن به قول خودشان این ماده سیاه و بدبو را در ازای پشیزی که برای مخارج خوشگذرانی های خود دریافت می کردند، یکجا به دولت انگلیس سپردند. آنان نیز بیش از پنج دهه نفت ایران را به تاراج بردند و نه فقط سلطه سیاسی خود را از طریق شرکت نفت انگلیس بر ایران تحمیل کردند، بلکه با در اختیار گرفتن منابع انرژی ایران، منافع مهمی را در دو جنگ جهانی به دست آوردند تا آنجا که نفت ایران را مهم ترین عامل و پل پیروزی خویش نامیدند. اگر بر طبق همان قراردادهای استعماری آن زمان به ارزیابی سهم پرداخت نشده ملت ایران از محل غارت نفت کشورمان از سوی انگلیس بپردازیم، ایران با نرخ امروزی حدود 200 میلیارد دلار از انگلیس طلبکار است و اگر سهم ایران عادلانه محاسبه شود این رقم به چندین برابر افزایش خواهد یافت. رضا خان پهلوی یا فهم و درکی بیش از قاجار نسبت به نفت نداشت و یا از آنجا که به کمک انگلیس به قدرت رسیده بود، اراده و توان لازم برای مقابله با سلطه و چپاول انگلیس را نداشت و زمانی هم که تصمیم به خروج از این سلطه اهریمنی گرفت، به طرفه‌العینی برکنار شد. اسناد تازه منتشر شده در باره خاندان آل سعود نیز موید این حقیقت است که سرسلسله این خاندان نیز به شرط حفظ حکومت متحجر او و فرزندانش، امتیازات نفت را یکجا به کمپانی های غربی واگذار کرده است. در پرتو فداکاری ملت بزرگ و مدیریت مرحوم دکتر محمد مصدق و حمایت جانانه و گسترده ملت ایران ، برای مدت کوتاهی نگاه ملی و مستقل بر جریان تولید و صادرات نفت در ایران حاکم شد، اما پس از کودتای آمریکایی 28 مرداد در سال 1332 و حاکمیت مجدد پهلوی بر سرنوشت ملت ایران، این بار به شکلی دیگر و با حفظ ظاهر ملی شدن نفت ، فرنگی ها مجدداً بر منافع اصلی نفت حاکم شدند و به مدت 25 سال ، نفت ایران به قیمتی تقریبا رایگان استخراج و از ایران خارج شد. ...

تازه ترین اخبار