رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲۶ محرم ۱۴۳۹
  • 2017 Tuesday 17 October
تهران لطیف
١۵(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢۶.٠٢(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۶.٠٢(in)

سرمربی پدیده می گوید در دیدار برابر صنعت نفت آبادان حق این تیم باخت نبوده است و آنها روی ضربات ایستگاهی غافلگیر شدند.

رضا مهاجری پس از قبول اولین شکست تیم پدیده در رابطه با دیدار برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خوبی بود و بازیکنان ما نیز به خوبی توانستند توپ را در میدان به گردش دربیاورند ولی متاسفانه غافلگیر شدند، برای تیم نفت آبادان احترام ویژه ای قائلم اما در نیمه اول بازی دست ما بود و در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم نیز دو موقعیت فوق العاده داشتیم اما به ناگاه از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه ما باز شد، در دقایق پایانی هم دومین گل را پذیرفتیم تا علیرغم بازی که به نمایش گذاشتیم شکست بخوریم.

 

او ادامه داد: معتقدم آنها با تمرکز بالا توانستند بر ما غلبه کنند، دفاع ما باید قوی تر عمل می کرد که متاسفانه نکرد تا در دقایق پایانی هم دروازه خود را باز شده ببینیم. البته در مجموع بازیکنان ما موفق شدند بازی خوبی به نمایش بگذارند اما به چیزی که حق شان بوده نرسیدند.
سرمربی پدیده در رابطه با هدف این تیم در لیگ هفدهم گفت: ما در فصل های ابتدایی  به دنبال این بودیم تا بتوانیم در لیگ برتر ماندگار شویم، حالا که توانستیم خودمان را به تثبیت برسانیم به دنبال این هستیم تا در لیگ هفدهم بتوانیم به جمع شش تیم بالای جدول بپیوندیم.

 

او در رابطه با مشکلات تیم در یارگیری گفت: هنوز یک سری کم و کاستی ها داریم که باید برطرف کنیم، بازیکنانی که جذب کردیم همگی خوب هستند اما بابک حاتمی مصدوم شد و اکنون در دفاع راست دچار مشکل شدیم، در خط هافبک روی گرفتن احمدی حساب کرده بودیم، به دنبال این هستیم که تا هفته چهارم تمام این ضعف ها را بپوشانیم.

 

مهاجری در پایان در رابطه مشکل خود و محمد خانزاده گفت: واقعا جریان خاصی نبود و نمی دانم چرا اینقدر به این موضوع پرداخته شد، ما هدف مان مشخص است و ممکن است برای رسیدن به آن تحت فشار قرار بگیریم. خانزاده از بازیکنان خوب ماست که تاکنون نیز بازی های خوبی به نمایش گذاشته است، همانطور که دیدید مشکلی هم پیش نیامد و او با تیم به بازی خود ادامه می دهد، پس مسئله خاصی نبود.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

محمدحسین عظیمی؛

نقشه جریان سلطه برای تجزیه منطقه

در خصوص تغییرات استراتژیک و ژئوپولتیک منطقه جنوب غرب آسیا و تنش های فزاینده در این حوزه جغرافیایی گفت: آنچه اکنون در این منطقه شاهد آن هستیم، پیشتر بصورت مدون در اسناد مکتوب و آشکار ایالات متحده به چاپ رسیده است. پس از جنگ اول خلیج فارس، موسوم به عملیات توفان صحرا در سال 1992، وزیر وقت دفاع ایالات متحده، دیک چنی، پل ولفوویتز را مامور کرد تا برای دوران پساجنگ سرد، سندی راهبردی در خصوص امنیت ملی آمریکا تهیه کند. ولفوویتز به واسطه برجسته ترین کارشناسان پنتاگون طرحی موسوم به راهنمای سیاستگذاری دفاعی را تدوین کرد که در همان سال به تصویب رسید. این سندبالا دستی در کنار 4 طرح کلان دیگر با عناوین سیاست ملی انرژی آمریکا، استراتژی امنیت ملی ایالات متحده، بازسازی نیروی دفاعی و پروژه قرن جدید در دستور کار قرار گرفت. مهندس عظیمی با اشاره به راهبرد تجزیه کشورهای منطقه و ایجاد خاکریز امنیت ساز برای رژیم صهیونیستی افزود: اما نزدیک به 10 سال بعد و در سال 2001 ،  سندی تحت عنوان کتاب استراتژی امنیت ملی آمریکا در قرن 21 منتشر شد که این کتاب حاوی نکات قابل تامل و دقیقی است که نقشه راه این کشور برای حداقل 25 سال آینده و سلطه بر منطقه موسوم به خاورمیانه را توصیف می کند. در این سند راهبردی، آشکارا از تقسیم خاورمیانه به کشورهای کوچکتر سخن به میان آمده و گسل هایی که در آینده باید مورد تحریک قرار بگیرند و فعال شوند، برشمرده شده است. خیلی زود افغانستان و عراق به اشغال در آمدند تا زمینه برای حضور و تقسیم کیک بزرگ خاورمیانه فراهم شود. در یک پروسه کوتاه مدت، عراق به سه قسمت کرد نشین، سنی مذهب و شیعه نشین تقسیم شد تا نطفه تغییرات بعدی گذاشته شود. در ژوئن 2006 کاندولیزا رایس، وزیرخارجه وقت آمریکا در پایتخت رژیم صهیونیستی، تل آویو، برای اولین بار از واژه خاورمیانه جدید به جای کلیدواژه خاورمیانه بزرگ استفاده کرد. در نقشه راهی که بعدا منتشر و اجرایی شد، قرار بود موجی از آشوب، درگیری، خشونت و جنگ از مرزهای لبنان، فلسطین و علی الخصوص سوریه آغاز شود و تا عراق، ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس امتداد یابد. این بازچینش مرزها، در ظاهر بر اساس ابعاد قومی-مذهبی شکل می گرفت اما در حقیقت، سه هدف عمده دیگر پی گیری میشد. اولا- کشورهای عمدتا اسلامی در پروژه بالکانیزاسیون جنوب غرب آسیا، به ایالات های کوچک و بی خطر تبدیل می شدند. ثانیا- منابع انرژی آنها در چنبره و سیطره کمپانی های غربی و سرپرده عربی قرار می گرفتند و ثالثا- ظرفیت اقدام علیه نظام سلطه یا رژیم صهیونیستی، آشکارا تحلیل می رفت. دبیرکل جبهه حامیان انقلاب اسلامی با اشاره به بخش های از کتاب استراتژی امنیت ملی آمریکا در قرن 21 افزود: در این سند بالادستی گفته شده "در 25 سال آینده در رهبری سیاسی عراق، ایران، مصر، عربستان و سوریه، تغییرات نسلی رخ خواهد داد و چنانچه رژیم ایران و رژیم بعثی عراق ...

تازه ترین اخبار