رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۴ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 21 March
تهران لطیف
١٣(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۶.٠٢(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۶.٠٢(in)

سرمربی پدیده می گوید در دیدار برابر صنعت نفت آبادان حق این تیم باخت نبوده است و آنها روی ضربات ایستگاهی غافلگیر شدند.

رضا مهاجری پس از قبول اولین شکست تیم پدیده در رابطه با دیدار برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خوبی بود و بازیکنان ما نیز به خوبی توانستند توپ را در میدان به گردش دربیاورند ولی متاسفانه غافلگیر شدند، برای تیم نفت آبادان احترام ویژه ای قائلم اما در نیمه اول بازی دست ما بود و در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم نیز دو موقعیت فوق العاده داشتیم اما به ناگاه از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه ما باز شد، در دقایق پایانی هم دومین گل را پذیرفتیم تا علیرغم بازی که به نمایش گذاشتیم شکست بخوریم.

 

او ادامه داد: معتقدم آنها با تمرکز بالا توانستند بر ما غلبه کنند، دفاع ما باید قوی تر عمل می کرد که متاسفانه نکرد تا در دقایق پایانی هم دروازه خود را باز شده ببینیم. البته در مجموع بازیکنان ما موفق شدند بازی خوبی به نمایش بگذارند اما به چیزی که حق شان بوده نرسیدند.
سرمربی پدیده در رابطه با هدف این تیم در لیگ هفدهم گفت: ما در فصل های ابتدایی  به دنبال این بودیم تا بتوانیم در لیگ برتر ماندگار شویم، حالا که توانستیم خودمان را به تثبیت برسانیم به دنبال این هستیم تا در لیگ هفدهم بتوانیم به جمع شش تیم بالای جدول بپیوندیم.

 

او در رابطه با مشکلات تیم در یارگیری گفت: هنوز یک سری کم و کاستی ها داریم که باید برطرف کنیم، بازیکنانی که جذب کردیم همگی خوب هستند اما بابک حاتمی مصدوم شد و اکنون در دفاع راست دچار مشکل شدیم، در خط هافبک روی گرفتن احمدی حساب کرده بودیم، به دنبال این هستیم که تا هفته چهارم تمام این ضعف ها را بپوشانیم.

 

مهاجری در پایان در رابطه مشکل خود و محمد خانزاده گفت: واقعا جریان خاصی نبود و نمی دانم چرا اینقدر به این موضوع پرداخته شد، ما هدف مان مشخص است و ممکن است برای رسیدن به آن تحت فشار قرار بگیریم. خانزاده از بازیکنان خوب ماست که تاکنون نیز بازی های خوبی به نمایش گذاشته است، همانطور که دیدید مشکلی هم پیش نیامد و او با تیم به بازی خود ادامه می دهد، پس مسئله خاصی نبود.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

بررسی تاریخی مبارزات جنبش دانشجویی؛

جنبشِ ضد استعماری

بررسی تاریخی مبارزات جنبش دانشجویی در ایران علیه دخالت و غارتگری بیگانگان: جنبشِ ضد استعماری «جنبش دانشجویی در ایران طی سالیان متمادیِ حرکت خود فراز و فرودهایی داشته است. نکته‌ی مهم در این میان توجه این جنبش به مسائل و مشکلات مردم و کشور طی برهه‌های گوناگون و نقش‌آفرینی دانشجویان در مقاطع حساس تاریخی است. یکی از مسائل مورد توجه این جنبش مقابله‌ و مبارزه‌ی آن با «استعمار» و زیاده‌خواهی قدرت‌های مستکبر غربی بوده است.پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در یادداشت زیر چند فراز تاریخی مهم مبارزات ضداستعماری جنبش دانشجویی را مورد بررسی قرار داده است.» ۱- مقدمه اگرچه دانشگاه، مؤسسه‌ای علمی - آموزشی است، اما دانشجویان همانند سایر اقشار اجتماعی علاوه بر وظیفه‌ی تخصصی خود که تحصیل و تحقیق می‌باشد، به‌عنوان عضوی از جامعه‌ی انسانی در قبال سرنوشت جامعه و مناسبات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی موجود حساسیت دارند و واکنش نشان می‌دهند و به این ترتیب وارد عرصه‌ی سیاست می‌شوند. در طی سال‌های تأسیس دانشگاه در ایران تا پیروزی انقلاب اسلامی، مهم‌ترین مشکلات جامعه‌ی ایران شامل استعمار خارجی و وابستگی حکومت، استبداد سیاسی، نابرابری اجتماعی و بحران هویت فرهنگی بوده است. لذا همانند بسیاری از کشورهای در حال توسعه، جنبه‌های ضد استعماری جنبش دانشجویی در ایران به‌عنوان شاخص‌ترین وجه مشترک اهداف دانشجویانِ مبارز و تشکل‌های سیاسی دانشجویی در طیف‌های مختلف چپ‌گرا، ملی‌گرا و اسلام‌گرا بوده است. سابقه‌ی تاریخی تعرضات و دخالت قدرت‌های بزرگ به‌ویژه روسیه و انگلستان در امور داخلی ایران از دوره‌ی قاجاریه و غارت منابع اقتصادی، تجزیه‌ی بخش‌هایی از سرزمین‌های ایران، اِعمال حق کاپیتولاسیون و تحقیر ملت ایران باعث شده که از همان زمان یکی از مشکلات عمده‌ی جامعه‌ی ایران، استعمار و دخالت بیگانگان تلقی شود. دخالتی که عقب‌ماندگی جامعه و وابستگی حکومت‌ها را در پی داشته که از آن جمله، روی کار آمدن رضاشاه به‌واسطه‌ی حمایت انگلستان در پی کودتای ۳ اسفند ۱۲۹۹ بوده است. لذا در اغلب فعالیت‌ها و تجمعات دانشجویی، موضوع وابستگی حکومت رضاشاه مورد اعتراض بود. ۲- مبارزات ضد استعماری جنبش دانشجویی در دهه ۱۳۲۰ با اشغال ایران در شهریور ۱۳۲۰ توسط کشورهای انگلستان، اتحاد جماهیر شوروی و آمریکا در جنگ جهانی دوم به بهانه‌ی مقابله با پیشروی هیتلر، هر یک از دولت‌های اشغالگر با استفاده از ابزارهای مختلف نظامی، سیاسی و اقتصادی برای گسترش حوزه‌ی نفوذشان در ایران، به‌ویژه در موضوع نفت رقابت می‌کردند. مشکلات ناشی از حضور بیگانگان و جنگ منجر به ناامنی، رکود صادرات، تورم شدید، کمبود ارزاق و گسترش فقر و بیماری در کشور شده بود. در این دوران عوامل استعمار در قالب دربار، پوششی برای شاه جوان تشکیل دادند و از جانب او سخن می‌گفتند؛ دولت‌ها از ملت جدا بودند و اتکایی به مردم نداشتند. در واکنش به این مشکلات، دانشجویان چپ‌گرا و وابسته به حزب توده ضمن آنکه از بیان وابستگی به شوروی خودداری می‌کردند، عمده‌ی فعالیت خود را بر محور مبارزه با امپریالیسم و استعمار غرب و موضوع عدالت اجتماعی قرار داده بودند. از ابتدای دهه‌ی ۱۳۲۰ جمعی از دانشجویان اسلام‌گرای دانشگاه تهران که برای دفاع از هویت دینی، انجمن اسلامی دانشجویان را ...

تازه ترین اخبار