رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 47 خبر


  • شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
  • السبت ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 21 July
تهران لطیف
٣٣(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢۵.٧٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۵.٧٧(in)

سرمربی پدیده می گوید در دیدار برابر صنعت نفت آبادان حق این تیم باخت نبوده است و آنها روی ضربات ایستگاهی غافلگیر شدند.

رضا مهاجری پس از قبول اولین شکست تیم پدیده در رابطه با دیدار برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خوبی بود و بازیکنان ما نیز به خوبی توانستند توپ را در میدان به گردش دربیاورند ولی متاسفانه غافلگیر شدند، برای تیم نفت آبادان احترام ویژه ای قائلم اما در نیمه اول بازی دست ما بود و در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم نیز دو موقعیت فوق العاده داشتیم اما به ناگاه از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه ما باز شد، در دقایق پایانی هم دومین گل را پذیرفتیم تا علیرغم بازی که به نمایش گذاشتیم شکست بخوریم.

 

او ادامه داد: معتقدم آنها با تمرکز بالا توانستند بر ما غلبه کنند، دفاع ما باید قوی تر عمل می کرد که متاسفانه نکرد تا در دقایق پایانی هم دروازه خود را باز شده ببینیم. البته در مجموع بازیکنان ما موفق شدند بازی خوبی به نمایش بگذارند اما به چیزی که حق شان بوده نرسیدند.
سرمربی پدیده در رابطه با هدف این تیم در لیگ هفدهم گفت: ما در فصل های ابتدایی  به دنبال این بودیم تا بتوانیم در لیگ برتر ماندگار شویم، حالا که توانستیم خودمان را به تثبیت برسانیم به دنبال این هستیم تا در لیگ هفدهم بتوانیم به جمع شش تیم بالای جدول بپیوندیم.

 

او در رابطه با مشکلات تیم در یارگیری گفت: هنوز یک سری کم و کاستی ها داریم که باید برطرف کنیم، بازیکنانی که جذب کردیم همگی خوب هستند اما بابک حاتمی مصدوم شد و اکنون در دفاع راست دچار مشکل شدیم، در خط هافبک روی گرفتن احمدی حساب کرده بودیم، به دنبال این هستیم که تا هفته چهارم تمام این ضعف ها را بپوشانیم.

 

مهاجری در پایان در رابطه مشکل خود و محمد خانزاده گفت: واقعا جریان خاصی نبود و نمی دانم چرا اینقدر به این موضوع پرداخته شد، ما هدف مان مشخص است و ممکن است برای رسیدن به آن تحت فشار قرار بگیریم. خانزاده از بازیکنان خوب ماست که تاکنون نیز بازی های خوبی به نمایش گذاشته است، همانطور که دیدید مشکلی هم پیش نیامد و او با تیم به بازی خود ادامه می دهد، پس مسئله خاصی نبود.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

سیدضیا هاشمی؛

نقطه عطف

سخنان استراتژیک رئیس جمهوری در جمع مسئولان ارشد دولت را می‌توان نقطه عطفی درتاریخ پنج ساله دولت ایشان برشمرد. او با دعوت همه مدیران ارشد خود از سراسر کشور، دستور بسیج همگانی برای اتخاذ تدابیر لازم در مقابل تهدیدات جدید را صادر کرد و با تشریح شرایط و مخاطرات پسابرجامی، فرصت‌های پیش رو برای مقابله با فشارهای خارجی و حل مسائل داخلی را تبیین کرد. صرفه‌جویی، تلاش مضاعف مدیران، پاسخگویی و شفاف‌سازی و اهتمام به حل مسائل مهم کشور مانند تولید، اشتغال و فقرزدایی محورهای اصلی دستورات رئیس جمهوری خطاب به مدیران دولت بود. در عین حال رفع اختلافات و همکاری بیشتر با سایر دستگاه‌ها و گروه‌های منتقد برای تحقق وحدت ملی به‌عنوان شرط لازم برای موفقیت در قبال تهدیدات امریکا و هم‌پیمانانش مورد توجه و تأکید ایشان قرار گرفت. این رویکرد رئیس جمهوری و دستورات ایشان، در شرایط کنونی می‌تواند تدبیری سرنوشت‌ساز برای تقویت امید ملی باشد، مشروط به آنکه با اقبال همگانی مواجه شود. همان‌طور که ایشان تأکید کردند، انتظار می‌رود تحرکی محسوس و جدید در خود دولت آغاز شود و چنانچه این حرکت در سایر قوا هم مشاهده شود، بی‌گمان جامعه نجیب و فرهیخته ایران، با استقبال و همراهی خود آن را تکمیل و تقویت خواهند کرد. به‌نظر می‌رسد مهم‌ترین رخدادی که شرایط جدید اقتصادی و سیاسی ایران را در ماه‌های اخیر تحت تأثیر قرار داده است، خروج امریکا از برجام و تهدیدات بعدی آن کشور نسبت به تعاملات بین‌المللی ایران در عرصه اقتصادی و سیاسی است. این تهدیدها اگر چه سابقه‌ای دیرینه دارد ولی به وضوح می‌توان مشاهده کرد که، تهدیدات جدید جریان افراطی حاکم بر کاخ سفید نسبت به منافع ملی ایران به شدیدترین مرحله خود رسیده است. در طول 40 سال گذشته، تقابل میان جمهوری اسلامی و ایالات متحده فراز و نشیب‌هایی را طی کرده و اکنون با استقرار کامل تیم آقای ترامپ و خروج او از برجام به مرحله‌ای بسیار حاد رسیده است. این گروه که از ابتدا موضعی رادیکال در سیاست خارجی داشتند، هیچ فرصتی را برای اتخاذ مواضع یکجانبه گرایانه نسبت به ایران و سایر کشورهایی که سیاست مستقلی در قبال امریکا دارند، از دست نداده‌اند. توجیه آنان تأمین منافع امریکا است و در این مسیر منافع اقتصادی را مهم‌ترین اصل در تدوین استراتژی‌های خود می‌دانند. به‌عبارت دیگر آنان صراحتاً رشد اقتصادی امریکا را مقدم بر مصالح جهانی و حتی اعتبار امریکا در روابط بین‌الملل تلقی می‌کنند. بنابراین از نظر هیأت حاکمه امریکا، نقض توافق‌های بین‌المللی مانند برجام یا بی‌اعتمادی جامعه جهانی نسبت به امریکا و ضعیف شدن اعتبار بین‌المللی آن کشور و حتی نارضایتی بخش مهمی از نخبگان و رسانه‌های امریکایی در افق تأمین منافع تجاری و اقتصادی سرمایه‌داران امریکایی، موجه شمرده می‌شود. موضع‌گیری‌های یک سال گذشته آقای ترامپ و همکارانش به روشنی این موضوع را نشان داده و اثبات کرده است. بنابراین چشم‌انداز آینده اقدامات امریکا در تعامل با ایران کاملاً قابل پیش‌بینی است. کاخ سفید تقابل تمام عیار با جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک کشور مستقل و ...

تازه ترین اخبار