رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
  • الأحد ۲۸ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Sunday 17 December
تهران Haze
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢۶.١٣(in)
محدوده دید ٢.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۶.١٣(in)

سرمربی پدیده می گوید در دیدار برابر صنعت نفت آبادان حق این تیم باخت نبوده است و آنها روی ضربات ایستگاهی غافلگیر شدند.

رضا مهاجری پس از قبول اولین شکست تیم پدیده در رابطه با دیدار برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خوبی بود و بازیکنان ما نیز به خوبی توانستند توپ را در میدان به گردش دربیاورند ولی متاسفانه غافلگیر شدند، برای تیم نفت آبادان احترام ویژه ای قائلم اما در نیمه اول بازی دست ما بود و در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم نیز دو موقعیت فوق العاده داشتیم اما به ناگاه از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه ما باز شد، در دقایق پایانی هم دومین گل را پذیرفتیم تا علیرغم بازی که به نمایش گذاشتیم شکست بخوریم.

 

او ادامه داد: معتقدم آنها با تمرکز بالا توانستند بر ما غلبه کنند، دفاع ما باید قوی تر عمل می کرد که متاسفانه نکرد تا در دقایق پایانی هم دروازه خود را باز شده ببینیم. البته در مجموع بازیکنان ما موفق شدند بازی خوبی به نمایش بگذارند اما به چیزی که حق شان بوده نرسیدند.
سرمربی پدیده در رابطه با هدف این تیم در لیگ هفدهم گفت: ما در فصل های ابتدایی  به دنبال این بودیم تا بتوانیم در لیگ برتر ماندگار شویم، حالا که توانستیم خودمان را به تثبیت برسانیم به دنبال این هستیم تا در لیگ هفدهم بتوانیم به جمع شش تیم بالای جدول بپیوندیم.

 

او در رابطه با مشکلات تیم در یارگیری گفت: هنوز یک سری کم و کاستی ها داریم که باید برطرف کنیم، بازیکنانی که جذب کردیم همگی خوب هستند اما بابک حاتمی مصدوم شد و اکنون در دفاع راست دچار مشکل شدیم، در خط هافبک روی گرفتن احمدی حساب کرده بودیم، به دنبال این هستیم که تا هفته چهارم تمام این ضعف ها را بپوشانیم.

 

مهاجری در پایان در رابطه مشکل خود و محمد خانزاده گفت: واقعا جریان خاصی نبود و نمی دانم چرا اینقدر به این موضوع پرداخته شد، ما هدف مان مشخص است و ممکن است برای رسیدن به آن تحت فشار قرار بگیریم. خانزاده از بازیکنان خوب ماست که تاکنون نیز بازی های خوبی به نمایش گذاشته است، همانطور که دیدید مشکلی هم پیش نیامد و او با تیم به بازی خود ادامه می دهد، پس مسئله خاصی نبود.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

من پشیمانم، تو پشیمانی، آنها خوشحالند!

من پشیمانم، تو پشیمانی، آنها پشیمانند. نهضت پشیمانی از رای به روحانی این روزها به شدت فراگیر شده است. حق هم دارند. بالاخره زندگی سخت شده است. به معنای واقعی کلمه آینده بسیاری از مردم شده است نان شب. حق هم دارند روحانی هنوز نتوانسته است بخش اعظمی از شعارهای خود را محقق کند. مردم چشم به راه گشایش‌های بزرگ سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هستند. گشایش‌هایی که هنوز اتفاق نیفتاده است. به نظر می‌رسد تیم همراه رییس جمهور نمی‌تواند پابه‌پای شعارهای انتخاباتی او بیاید. آنها نه وسط کار نه بلکه همین ابتدای مسیر دولت دوازدهم کم آورده‌اند. من هم بسیاری از نقدهای مطرح شده به روحانی را قبول دارم اما مانند برخی نمی‌توانم پشیمان باشم. چون می‌دانم روحانی چگونه به سرکار رسید و چه کشوری را تحویل گرفت. ایران بعد از احمدی نژاد به مثابه ایرانی جنگ زده بود. این را من نمی‌گویم. هاشمی رفسنجانی می‌گفت که خود دولتی را تحویل گرفت که میراث دار جنگ 8 ساله بود. او شرایط دولت روحانی را از دولت خود سخت تر می‌دانست. روحانی با ایرانی سروکار داشت که ناگهان از زمین مسطح به دره‌ای عمیق افتاده بود. او در چهارسال اول تلاش کرد ایران را از دره خارج کند. تا حدودی نیز موفق بود. بگذارید بگویم ایران قبل از روحانی چگونه ایرانی بود. ایران قبل از روحانی با مشکلات بی‌شمار اقتصادی حاصل از تحریم‌ها روبرو بود. بخش های صادرات نفت، تجارت و مبادلات بانکی ایران زیر ضربات شدید تحریم ها در حال نابودی بود. پول‌های ایران بلوکه شده بود و حتی در برخی موارد ایران مجبور بود مانند دوران قبل از اختراع پول مبادله کالا با کالا انجام دهد. مثلا نفت بدهد و برنج بگیرد. اوضاع ایران شبیه دوره نفت در برابر غذای صدام شده بود. ایران نفت صادر می کند و به جای پول آن کالا دریافت دریافت می کرد. صادرات نفت ایران نیز گام به گام در روند کاهشی به سمت صفر شدن حرکت می کرد. ایران قبل از برجام، کشوری منزوی در عرصه جهانی بود و دوستان جمهوری اسلامی به انگشتان یک دست هم نمی‌رسید؛ اکثر کشورهای جهان به واسطه فشارهای آمریکا، ایران و ایرانی را تحریم کرده بودند. میزان نقدینگی ایران به پایین تر سطح خود رسیده بود. این یعنی حتی پرداخت حقوق به کارمندان دولت و یارانه‌ها به خطر افتاده بود. روحانی توانست به هر وسیله‌ای از جمله برجام این مشکلات بزرگ را تا حدودی حل کند. اگر در سال 92 شرایط کشور اینگونه رقم نمی‌خورد و روحانی با حمایت اصلاح طلبان به قدرت نرسیده بود، معلوم نبود چه سرنوشتی انتظار ایران و ایرانی را می‌کشد. ایران حالا در حال نزدیک شدن به دورانی است که هنوز احمدی نژاد سرکار نیامده بود. دورانی که در سپهر سیاست ایران به دولت اصلاحات معروف بود. حالا تقریبا پاهای ایران روی زمین است. این خود دستاورد بزرگی برای روحانی است. شرایط کشور عادی شده است و در شرایط عادی، مسئله‌ای همچون پشیمانی ایجاد می‌شود. بسیاری از مردم هنوز از مشکلات کشور خبر ندارند. هنوز نمی‌دانند دولت در برابر چه سدی ...

تازه ترین اخبار