رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

هافبک تیم پارس جنوبی جم اعلام کرد که پیشنهاد تیم ملی هند را رد کرده تا نظر کارلوس کی روش را جلب کند.

امید سینگ در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره نتایج خوب تیمش در ۴ هفته ابتدایی لیگ برتر عنوان کرد: خداراشکر می کنم که توانستیم نتایج خوبی در هفته های ابتدایی کسب کنیم. خداوند می گوید به قومی که تلاش می کند، کمک می کنم و حالا لطفش شامل حال ما شده است. هیچ کس تصور نمی کرد ما اینطور نتیجه بگیریم. خوشبختانه با بازی های درخشان توانسته ایم کل لیگ را سورپرایز کنیم. البته هنوز کاری نکردیم و در اول راه هستیم. قطعا در آینده خبرهای بهتر درباره پارس جنوبی خواهید شنید.
وی ادامه داد: تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و بااستعداد و همچنین باتجربه ها است. ما بازیکنان جوان به دنبال کسب تجربه هستیم و به بزرگترهای تیم مثل برادر بزرگ تر احترام می گذاریم. شما دیده اید که انصافا جوانان ما نیز حرف های زیادی برای گفتن دارند.
هافبک پارس جنوبی درباره راز موفقیت تیمش در ۴ هفته ابتدایی لیگ برتر تاکید کرد: مجموعه پارس جنوبی از مدیریت باشگاه آقای رضاییان گرفته تا کادرفنی و بازیکنان و همچنین کادر پزشکی و تدارکاتی همگی یکدل هستند. ما یک پشتوانه قوی به نام هواداران داریم که واقعا سنگ تمام می گذارند. آنها با جان و دل به ورزشگاه می آیند و کاری هم به نتیجه ندارند. مدام تشویق می کنند و حتی ما را یاد تشویق های آسیای شرقی انداخته اند.
سینگ درباره شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر بیان کرد: همان سالی که استقلال خوزستان قهرمان شد، یک تیم همدل و جنگ جو را از آنها شاهد بودیم. بازیکنانی بی نام و نشان در آن تیم بودند که توانستند شگفتی ساز شوند و تیم ما توانست لقب لسترسیتی را مال خود کند. با این حال فکر می کنم ما بیشتر به لایپزیش فوتبال ایران شباهت داریم، تا لسترسیتی. لایپزیش قهرمان لیگ سه و دو شد و در لیگ برتر نایب قهرمانی را به دست آورد.
سینگ درباره شانس حضورش در تیم ملی فوتبال گفت: همه ما بازیکنان پارس جنوبی تلاشمان را انجام می دهیم تا به این مهم برسیم. شخصا پیشنهاد تیم ملی هند را رد کردم تا در تیم ایران به میدان بروم. آنقدر تلاش می کنم تا نظر کی روش را جلب کنم. همه انتظار داریم تا آقای کی روش لطف کند و این جوان ها را زیر نظر بگیرد. ما باید همین روند را ادامه دهیم تا در تیم ملی چند نماینده داشته باشیم.
سینگ درباره بازی با استقلال خوزستان افزود: استقلال خوزستان تیم سابق من است و آن را همیشه دوست دارم. با استقلال خوزستان قهرمان ایران شده ام و همیشه به یاد این تیم هستم. با این حال فوتبال حرفه ای است و من بازیکن پارس جنوبی هستم و دوست دارم بیشترین تلاشم را برای سربلندی تیم انجام دهم. برای آقای عبدالله ویسی که آدم صاف و ساده ای است هم آرزوی موفقیت می کنم.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار