رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

پیتر بوش، سرمربی دورتموند پس از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل ولفسبورگ، به تمجید از ماریو گوتزه پس از بازگشتنش به میادین پرداخت.

گوتزه ۲۵ ساله اولین بازی اش را برای دورتمند در بوندس لیگا، پس از خانه نشینی اش انجام داد. او دچار مشکل متابولیسم شده بود و بسیاری معتقد بودند که دیگر نمی‌تواند در میادین ظاهر شود. با این حال او اولین بازی رسمی اش را پس از مصدومیت انجام داد و حال مورد تمجید سرمربی اش قرار گرفت.

بوش گفت:” اوضاع خیلی خوب پیش رفت. او بسیار عالی کار کرد ولی او واقعا بازیکن خیلی خوبی است. برای همین بود که پس از ۱ ساعت تعویضش کردم. نمی‌خواستیم ریسکی انجام دهیم وگرنه او را در زمین حفظ می‌کردیم. باز هم باید مراقب باشیم. او خیلی خوب بازی کرد و مشخصا بازیکن ویژه ای است.”

گوتزه پس از بازی گفت:” هیچگاه این مدت طولانی از میادین به دور نبوده ام بنابراین کار ساده ای نیست. در حال حاضر خوشحالم و تلاشم را می‌کنم که بهتر شوم. بازی خوبی انجام دادیم و در خارج خانه ۳-۰ پیروز شدیم.”

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار