رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

مدافع ایرانی تیم اف سی سئول کره جنوبی اعلام کرد طولانی شدن مصدومیتش و بدشانسی مانع از این شده تا بازی های زیادی در کی لیگ انجام دهد.

خالد شفیعی که چند ماهی است با تیم اف سی سئول کره جنوبی قرارداد امضا کرده اما هنوز نتوانسته در ترکیب این تیم به صورت ثابت به میدان برود. البته مسائلی از قبیل مصدومیت هم در این راه برای او مشکل ساز شد که باعث شد دیرتر به ترکیب اضافه شود.
شفیعی در گفت و گو با “ورزش سه” درباره شرایط خود در اف سی سئول اظهار داشت: من خیلی دیر به ترکیب اف سی سئول اضافه شدم. علاوه بر اینکه در نقل و انتقالات نیم فصل کره به این تیم پیوستم که تیم ما حتی چند بازی از نیم فصل خود را انجام داده بود در این شرایط مشخص بود که کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی دارم اما انگیزه ام را از دست ندادم و تلاشم را به کار گرفتم. حتی در بازی اول یک نیمه به میدان رفتم و می توانستم گل هم بزنم با این حال همه چیز خوب بود اما مصدومیتی که برایم پیش آمد بدشانسی بزرگی محسوب می شد.
وی ادامه داد: متاسفانه مصدومیت من بیش از حد طول کشید و در حال حاضر فقط یک هفته است که در تمرینات گروهی حضور دارم. شرایط جسمانی ام خوب است و در یک بازی دوستانه هم برای تیمم به میدان رفتم که گل هم زدم. تلاشم را به کار خواهم گرفت تا بتوانم در آینده بیشتر برای اف سی سئول بازی کنم.
مدافع ایرانی اف سی سئول با اشاره به شرایط سخت لیگ کره جنوبی عنوان کرد: واقعیت این است که در کره سطح مسابقات بسیار بالاست. از طرفی دیگر شما می دانید ما هر ۴ روز یک بار بازی می کنیم و این مساله از نظر بدنی آمادگی بالایی برای بازیکنان می طلبد. از سوی دیگر اینجا مانند ایران نیست که بازیکن وقتی از مصدومیت رها شد برگردد و در ترکیب اصلی به میدان برود، اینجا کار بسیار سخت است اما تلاش می کنم که بتوانم بیشتر بازی کنم.
شفیعی با اشاره به قرارداد یک سال و نیمه اش با اف سی سئول گفت: من تا پایان فصل آینده با این تیم قرارداد دارم. اگر لیگ کره را انتخاب کردم به خاطر پیشرفت است و حالا که سختی های حضور در این کشور را پذیرفته ام، نه تنها تلاش می کنم که صبر را هم در دستور کار قرار می دهم و شک ندارم در آینده به جایگاهی می رسم که بتوانم در همه بازی های اف سی سئول به میدان بروم.
وی درباره شانس خود برای دعوت به تیم ملی ایران بیان کرد: هر بازیکنی آرزو دارد پیراهن تیم ملی را بپوشد. زمانی که تراکتورسازی بودم هم دوست داشتم این اتفاق بیفتد اما به سلیقه آقای کی روش احترام گذاشتم. الان هم امیدوارم بتوانم در لیست تیم ملی قرار بگیرم اما اگر در لیست نباشم هم برای تیم ملی و سرمربی محترم آن آرزوی موفقیت می کنم.
شفیعی در پایان درباره جو شهر سئول قبل از بازی ایران و کره جنوبی افزود: مردم کره بسیار دوست دارند که بعد از ۷ سال ناکامی مقابل ایران این بازی را ببرند و به نوعی انتقام بگیرند. با این حال فکر می کنم بازی زیبایی از آب دربیاید که هم کره ای ها و هم ایرانی ها از آن لذت ببرند.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار