رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پس از شکست شب گذشته تیمش مقابل استوک سیتی مدعی شد که گام اولش پس از این شکست خرید بازیکن نخواهد بود.

خسه رودریگس در اولین بازی اش برای استوک سیتی موفق به گلزنی شد و شاگردان مارک هیوز با همان گل موفق شدند ۳ امتیاز بازی را دشت کنند. آرسنال در نقل و انتقالات فعالیت چندانی نداشته و تنها دو بازیکن به خدمت گرفته است. با این حال ونگر راه حل تیمش را خرید بازیکن نمی‌داند.

او گفت:” من انتظار دارم که اول بازیکن بفروشیم. انتظار دارم بعضی بازیکنان بروند زیرا تعداد بازیکنان ما زیاد است و قابل مدیریت نیستند. خیلی باشگاه ها در این شرایط هستند و برای همین است که بازار نقل و انتقالات انقدر ساکت است. ما در حال حاضر ۳۳ بازیکن داریم که تعداد زیادی است. پس از شکستی این چنینی اصلا در حال و هوای نقل و انتقالات نیستم. ما بیش از این ها ناراحت هستیم که به خرید بازیکن فکر کنیم.”

ونگر معتقد بود که در نیمه اول باید یک ضربه پنالتی روی هکتور بیرین اعلام می‌شد. او در این رابطه گفت:” البته، البته که پنالتی بود ولی ما می‌دانیم که به ما پنالتی نمی‌دهند. به آمار نگاه کنید، متوجه می‌شوید. فصل گذشته بیشترین پنالتی به ضرر ما در لیگ گرفته شد و کمترین پنالتی به نفع ما اعلام شد.فقط آمار را می‌گویم نه چیز دیگر.”

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار