رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس پس از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل کالیاری، بوفون را ناجی تیمش دانست و گفت که او عامل پیروزی بوده است.

در حالی که یووه با گل مانژوکیچ از حریف خود پیش بود، یک ضربه پنالتی به نفع کالیاری اعلام شد که البته اولین پنالتی تاریخ سری آ بود که با استفاده از تکنولوژی ویدیو چک تشخیص داده شد. با این حال بوفون پنالتی را مهار کرد تا به اولین گلر تاریخ سری آ تبدیل شود که پنالتی اعلام شده با ویدیو چک را مهار کرده باشد و پس از بازی آلگری به تمجید از او پرداخت.

سرمربی ایتالیایی گفت:” ما به صبر کردن برای اعلام تصمیم داور عادت خواهیم کرد. در این مورد، پنالتی علیه ما بود ولی خوشبختانه ما بهترین گلر را داریم که همه مشکلات ما را حل می‌کند. او خیلی خوب دفاع کرد، مخصوصا در موقعیت پنالتی . پیش از آن، چندین بار به حریف اجازه دادیم موقعیت سازی کند که حرکت منجر به پنالتی نیز شاملش می‌شود. در مجموع عملکرد خوبی در تمام پست ها داشتیم.”

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار