رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید پس از تساوی ۲-۲ تیمش مقابل خیرونا، به تمجید از عملکرد شاگردانش که ده نفره بازی را به پایان بردند پرداخت.

آنتوان گریزمان در نیمه اول از زمین مسابقه اخراج شد و اتلتیکو بیشتر بازی را ۱۰ نفره در میدان حاضر شد. آنها ۲-۰ از حریف عقب بودند ولی آنخل کورئال در دقیقه ۷۸ و خوزه خیمنز در دقیقه ۸۵، دو گل برای اتلتیکو زدند و بازی با تساوی به پایان رسید.

سیمئونه در کنفرانس خبری گفت:” وقتی ۲-۰ عقب بودیم، خیلی ها فکر می‌کردند کار تمام است، به خصوص اینکه ۱۰ نفره شده بودیم. ما هیچگاه تسلیم نمی‌شویم، نتیجه ای گرفتیم که غیرممکن است. اینجا هیچکس به شما چیزی نمی‌دهد. تیم‌هایی که تازه صعود کرده اند همیشه کار را سخت می‌کنند.”

سیمئونه درباره جدایی گریزمان گفت:” هنوز با او صحبتی انجام نداده ام.”

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار