رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

مهاجم تیم فوتبال استقلال می گوید که از این تیم شکایت نکرده اما از این باشگاه گلایه دارد.

آرش برهانی در گفت و گو با “ورزش سه”، در واکنش به خبر شکایت از باشگاه استقلال، گفت: من تا امروز ۲۹ مرداد ماه هیچ شکایتی از باشگاه استقلال به AFC و کمیته انضباطی نداشتم.  نگاه من به استقلال همیشه احساسی است زیرا عاشق این تیم هستم اما این عشق هیچگاه به من توجهی ندارد و عشق من به این باشگاه یک طرفه است. هواداران استقلال البته همواره به من چه در دوران بازیگری و چه بعد از آن لطف داشتند و همیشه از آنها متشکرم.

 
برهانی با بیان این نکته که بارها پول به باشگاه آمده، اما او دریافتی نداشته است، افزود: الان حدود ۴۰ روز است که ماشین خودم را فروختم تا مشکلاتی که دارم را حل کنم. بارها پول به باشگاه آمد اما من یک ریال دریافت نکردم و نمی دانم چه کسی اجازه نمی داد من پول بگیرم. بازیکنان زیادی به استقلال آمدند و کمتر از چند هفته برای تیم به میدان رفتند اما همه پول خود را گرفتند و مسئولان باشگاه نیز با افتخار گفتند که این بدهی ها را تسویه کرده اند. من فکر می کنم این بازیکنان حتی یک روز هم به فکر استقلال نبودند و به تیم تعصبی نداشتند. نمی خواهم بگویم بازیکنان داخلی به استقلال غیرت نداشتند اما مطمئنا طلب آنها یک دهم من هم نیست و روی سخنم با بازیکنان خارجی است.

 
او در ادامه عنوان کرد: من نزدیک به یک سال است برای دریافت بدهی دو میلیاردی خود و مشکلات مالی به باشگاه استقلال می روم. باشگاه به من  ۴ مرتبه نامه داده است. من به باشگاه استقلال نامه، مدارک و چک خود را ارائه دادم و گفتم برای یک عمل جراحی نیاز به پول دارم. من برای دریافت مطالبات خود بارها به باشگاه مراجعه کردم و بارها قول شنیدم اما هیچ عملی ندیدم. حتی بعد از این مشکل بیمارستانی نیز سراغی از من نگرفتند و یک تماس با من نداشتند.

 
برهانی درباره مشکلات مالیاتی خود، تصریح کرد: با وجود مشکلات شدید مالی، یک بار اعتراض نکردم. در این تیم جوانی ام را گذاشتم و از خیلی از چیزها گذشتم. بارها به دلیل مشکلات دیگران حاضر شدم دریافتی نداشته باشم تا مشکلات مالی باشگاه حل شود. طبق اسناد من باید مالیات مبلغی که در قراردادم ثبت شده است را پرداخت کنم درصورتی که من حتی ۴۰ درصد مبلغ را هم نگرفته ام اما باید آن را پرداخت کنم. افرادی که در باشگاه کار می کنند شاهد این موضوع هستند که من چند مرتبه در باشگاه برای دریافت مطالبات خود حاضر شدم. من حتی به باشگاه پیشنهاد دادم که خودم مبلغ مالیات را پرداخت کنم و آنها در آینده به من این مبلغ را پرداخت کنند، اما حتی این موضوع را نیز قبول نکردند و وضعیت مالیات های من همچنان نامشخص است.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار