رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June
تهران لطیف
٣٢(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢۵.٨٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 9-Very High
رطوبت ٢۵.٨٧(in)

مهاجم تیم فوتبال استقلال می گوید که از این تیم شکایت نکرده اما از این باشگاه گلایه دارد.

آرش برهانی در گفت و گو با “ورزش سه”، در واکنش به خبر شکایت از باشگاه استقلال، گفت: من تا امروز ۲۹ مرداد ماه هیچ شکایتی از باشگاه استقلال به AFC و کمیته انضباطی نداشتم.  نگاه من به استقلال همیشه احساسی است زیرا عاشق این تیم هستم اما این عشق هیچگاه به من توجهی ندارد و عشق من به این باشگاه یک طرفه است. هواداران استقلال البته همواره به من چه در دوران بازیگری و چه بعد از آن لطف داشتند و همیشه از آنها متشکرم.

 
برهانی با بیان این نکته که بارها پول به باشگاه آمده، اما او دریافتی نداشته است، افزود: الان حدود ۴۰ روز است که ماشین خودم را فروختم تا مشکلاتی که دارم را حل کنم. بارها پول به باشگاه آمد اما من یک ریال دریافت نکردم و نمی دانم چه کسی اجازه نمی داد من پول بگیرم. بازیکنان زیادی به استقلال آمدند و کمتر از چند هفته برای تیم به میدان رفتند اما همه پول خود را گرفتند و مسئولان باشگاه نیز با افتخار گفتند که این بدهی ها را تسویه کرده اند. من فکر می کنم این بازیکنان حتی یک روز هم به فکر استقلال نبودند و به تیم تعصبی نداشتند. نمی خواهم بگویم بازیکنان داخلی به استقلال غیرت نداشتند اما مطمئنا طلب آنها یک دهم من هم نیست و روی سخنم با بازیکنان خارجی است.

 
او در ادامه عنوان کرد: من نزدیک به یک سال است برای دریافت بدهی دو میلیاردی خود و مشکلات مالی به باشگاه استقلال می روم. باشگاه به من  ۴ مرتبه نامه داده است. من به باشگاه استقلال نامه، مدارک و چک خود را ارائه دادم و گفتم برای یک عمل جراحی نیاز به پول دارم. من برای دریافت مطالبات خود بارها به باشگاه مراجعه کردم و بارها قول شنیدم اما هیچ عملی ندیدم. حتی بعد از این مشکل بیمارستانی نیز سراغی از من نگرفتند و یک تماس با من نداشتند.

 
برهانی درباره مشکلات مالیاتی خود، تصریح کرد: با وجود مشکلات شدید مالی، یک بار اعتراض نکردم. در این تیم جوانی ام را گذاشتم و از خیلی از چیزها گذشتم. بارها به دلیل مشکلات دیگران حاضر شدم دریافتی نداشته باشم تا مشکلات مالی باشگاه حل شود. طبق اسناد من باید مالیات مبلغی که در قراردادم ثبت شده است را پرداخت کنم درصورتی که من حتی ۴۰ درصد مبلغ را هم نگرفته ام اما باید آن را پرداخت کنم. افرادی که در باشگاه کار می کنند شاهد این موضوع هستند که من چند مرتبه در باشگاه برای دریافت مطالبات خود حاضر شدم. من حتی به باشگاه پیشنهاد دادم که خودم مبلغ مالیات را پرداخت کنم و آنها در آینده به من این مبلغ را پرداخت کنند، اما حتی این موضوع را نیز قبول نکردند و وضعیت مالیات های من همچنان نامشخص است.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

مهدی فضائلی؛

مراقب پروژه تعلیق باشیم!

مهدی فضائلی کارشناس رسانه در یادداشتی با عنوان مراقب پروژه تعلیق باشیم! نوشت: برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به "برجام " ماجرای عبرت انگیزی است و اگر عبرت های آن مغفول بماند خسارت به توان دو خواهد بود! بی اعتمادی به دشمن،دقت نظر بالا و با وسواس در تنظیم متن های تعهدآور،پرهیز از عجله در توافقاتی از این قبیل،پیش بینی ضمانت های محکم برای اجرای تعهدات طرف مقابل،دل نبستن به راه حل های بیرونی،ضرورت تمرکز بر توان و ظرفیت داخلی و لزوم توجه به حرف منتقدان دلسوز و کارشناس از جمله درس ها و عبرت های برجام است که بارها مطرح شده است و البته همچنان جای پرداختن دارد. یکی دیگر از این عبرت ها، سناریوی دشمن برای عملیات روانی و درگیر کردن مستمر افکار عمومی ما با این موضوع و بهره برداری های متعدد و متنوع از این درگیری ذهنی است. طرح اتهام واهی انحراف در برنامه هسته ای ایران به سمت ساخت سلاح اتمی که تقریبا" شانزده سال از آن می گذرد،از ابتدا یک پیوست عملیات روانی داشت که درگیر کردن ذهن مسئولان کشور از مسائل اساسی به سمت یک سناریوی ساختگی و طولانی مدت و بازداشتن از اولویت ها از محورهای آن بود.اما پس از چندی این عملیات از سطح مسئولان کشور به کل مردم تعمیم پیدا کرد و موجب شد ذهن آحاد مردم درگیر این اتهام بی پایه و اساس شود. سناریوهای کشدار و طولانی، برای فعال نگه داشتن ذهن مخاطب و ترغیب و تهیبج وی برای پیگیری قسمت های بعدی، از تکنیک تعلیق یا سوسپانس استفاده میکنند؛ این تکنیک که آمیخته ای از ترس و امید با پایانی نامطمئن است،در برجام نیز به نحو موثری مورد استفاده دشمن قرار گرفت! عنصر تعلیق با هدف فرصت سوزی از ملت ایران و درگیر نگه داشتن ذهن و روان مردم و مسئولان، قبل،حین و بعد از برجام به اجرا گذاشته شده است. تعیین مهلت هایی متناوب برای تصمیم گیری(تمدید یا عدم تمدید تحریم ها) رئیس جمهور امریکا و رفت و برگشت ها بین کاخ سفید و کنگره آمریکا، بکارگیری همین تکنیک تعلیق است که منجر به بلا تکلیف نگه داشتن بسیاری تصمیمات حتی در حوزه های مختلف بخش خصوصی ،بی ثبات نگه داشتن بازار،تحریک بازار ارز و طلا و...شده است. مدتی است دوباره 22 اردیبهشت بعنوان زمان تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای ماندن یا نماندن در برجام برجسته شده است.اظهار نظر و رفت و آمد مقامات اروپایی نیز برای گرم کردن فضا و واقعی نمایاندن نگرانی از خروج آمریکا هر روز در صدر اخبار ایران و جهان است و همه اینها در ذیل پروژه تعلیق! تصور کنید امروز 22 اردیبهشت است و آمریکا از برجام خارج شده،چه اتفاقی خواهد افتاد؟! آمریکا پس از برجام چه امتیازی به ایران داد تا با خروجش آن امتیاز صلب شود؟ برجامی که به گفته رئیس کل بانک مرکزی آورده اش برای ایران «تقریبا"هیچ» بوده و به گفته دکتر ظریف «نه تنها روح بلکه جسمش از سوی ترامپ(آمریکا) نقض شده است»، خروج آمریکا از آن چه زیان قابل توجهی می ...

تازه ترین اخبار