رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

بعد از یک روز وقفه، نشست هیات مدیره استقلال امروز در حالی برگزار می شود که به نظر می رسد باز هم یک غایب سرشناس خواهد داشت.

محمدحسین قریب رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال که در تمام هفته های گذشته شائبه های زیادی پیرامون دلخوری هایش از عملکرد تیم و باشگاه به گوش می رسید در تمام نشست هایی که هیات مدیره جدید برگزار کرد تنها یک بار آن هم در نشست با وزیر ورزش و جوانان حاضر شد، این بار هم تصمیمی به شرکت در جلسه ندارد.
قریب که همواره نام او در طول یکی دو دهه گذشته در اطراف استقلال به گوش می رسید در حالی به صلاحدید وزیر ورزش و جوانان به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه در جمع اعضای جدید قرار گرفت که پیش بینی می شد حضور فعال تری در تصمیم گیری های کلان باشگاه داشته باشد اما دلخوری و اختلافات او با مدیریت باشگاه و همین طور کادر فنی مانع حضور او در جلسات شده است.
امروز در حالی که نشست هیات مدیره استقلال می توانست دستخوش اتفاقات زیادی باشد باز هم خبر غیبت احتمالی محمدحسین قریب به یکی از سوژه های مهم قبل از جلسه تبدیل شد که باید منتظر ماند و دید رئیس هیات مدیره به روند غیبت های خود پایان خواهد داد یا نه؟

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار