رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

محمد قاضی مهاجم با تجربه پدیده معتقد است در دیدار مقابل استقلال خوزستان تساوی نتیجه عادلانه‌ای نبوده است.

ر

قاضی در خصوص بازی سه ‌شنبه مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی، خوشحالی احتمالی بعد از گل، شرایط کلی پدیده و … به سوالات پاسخ می دهد.

 

بازی با استقلال خوزستان چطور بود؟
بازی خیلی خوبی انجام دادیم.ابتدا عقب افتادیم اما در ادامه موفق شدیم دو گل به ثمر برسانیم و از حریف پیش بیفتیم اما متاسفانه روی غافلگیری گل خوردیم و بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.سه امتیاز حق ما بود اما کمی بی تمرکز بودیم امتیازات تقسیم شد.

 

سه شنبه باید در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال بروید.این بازی را چطور ارزیابی می کنی؟
به هرحال همه می‌دانند استقلال تحت فشار است و شرایط بحرانی دارد. صحبت هایی در خصوص تغییر کادرفنی این تیم به گوش میرسد که این موضوع کار را برای ما خیلی سخت می کند اما شک نکنید برای کسب سه امتیاز وارد زمین می شویم و امیدوارم با ارائه بازی زیبا سه امتیاز بازی با استقلال را همراه خودمان به مشهد ببریم.

 

هفته گذشته خوشحالی محمد عباس زاده مقابل استقلال جنجال زیادی در ورزشگاه به پا کرد.تو هم اگر گل بزنی برای خوشحالی بعد از گل برنامه ای داری؟
به هر حال من به عنوان یک مهاجم باید تمام تلاشم را کنم تا دروازه رقبا را باز کنم.هنوز فکر نکرده ام اما با هم تیمی هایم برای خوشحالی بعد از گل برنامه ریزی می کنیم.

 

تجربه بازی در استقلال و پرسپولیس را داری .بازی مقابل کدامیک از این تیم ها برای تو سخت تر است؟
همیشه بازی مقابل تیم هایی که در آنها بازی کرده ام برای من سختی های خودش را دارد،اما بازی مقابل استقلال و پرسپولیس سخت تر است. مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه بیشتری دارم.

 

بعد از گذشت چهار هفته از لیگ هفدهم از انتخاب پدیده راضی هستی ؟
با توجه به اینکه سال گذشته در نفت شرایط خوبی را تجربه کردم امسال پیشنهاد های خوبی داشتم اما با صحبت هایی که با آقای مهاجری انجام دادم به این نتیجه رسیدم که پدیده را انتخاب کنم .به نظرم پدیده تیم و مجموعه خوبی دارد و از انتخاب این تیم کاملا راضی هستم.

 

پدیده از ترکیب بازیکنان جوان و با تجربه تشکیل شده است اما  نا هماهنگی در تیمتان دیده می‌شود. نظرت دراین باره چیست؟
تیم ما از ترکیب بازیکنان جوان و با تجربه تشکیل شده است.بازیکنان جوانی داریم که به فکر پیشرفت هستند و انگیزه بالایی دارند .امیدوارم هر چه زودتر به هماهنگی برسیم و تمرکز لازم را به دست بیاوریم.

 

سال گذشته در نفت تهران ۱۲گل در لیگ برتر و ۶گل در جام حذفی به ثمر رساندی. فکر می کنی امسال می توانی این رکورد را بهبود ببخشی؟
گل زدن من به نوع بازی تیم دارد.تیم پدیده واقعا فوتبال خوبی را به نمایش می گذارد و این موضوع می تواند برای من خیلی خوب باشد ولی گل زدن من به عملکرد هافبک ها و دیگر بازیکنان بستگی دارد که امیدوارم توپ ها و موقعیت های خوبی برای من فراهم کنند تا بتوانم عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشم.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار