رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال به انتقاد از تصمیم داور مبنی بر آفساید بودن گل لاکازت پرداخت و مدعی شد که اشتباه داوری باعث شکست آنها شده است.

در فاصله ۱۸ دقیقه مانده به پایان بازی، لاکازت موفق شد گل مساوی را وارد دروازه استوک سیتی کند ولی داور گل را آفساید اعلام کرد، هر چند تصاویر آهسته نشان می‌دهد که تقریبا دو بازیکن مساوی بوده اند. استوک با تک گل خسه رودریگس پیروز شد و ونگر پس از بازی به انتقاد از داور پرداخت.

او گفت:” فکر می‌کنم گلی به ثمر رساندیم که آفساید نبود.تصمیم خیلی ساده ای بود. وقتی ضربه زده شد، لاکازت در آفساید نبود. عصر خیلی تلخی بود. فکر می‌کنم موقعیت های خوبی داشتیم ولی هیچکدام را به گل تبدیل نکردیم. می‌دانیم که در این بازی ها، اشتباه نکردن شرط است ولی دقیقا پس از نیمه دوم، در دفاع کردن به مشکل خوردیم و جوابش را هم گرفتیم. پس از آن، توپ را به اندازه کافی به چرخش در نیاوردیم و خوب نچرخاندیم. به نظرم بهترین تیم‌ها هم در اینجا به مشکل می‌خورند و برای همین است که اگر می‌خواهید در بالاترین سطح بازی کنید، باید این سه امتیاز را از دست رفته حساب کرد.”

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار