رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November
تهران Partly Cloudy / Windy
١٠(°C)
وزش باد ٢١(mph)
فشار ٢۵.٩٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۵.٩٧(in)

بازیکنان ماشین سازی تبریز به طور دسته جمعی از حضور در این تیم کناره گیری کردند.

بازیکنان ماشین سازی تبریز، نامه ای را منتشر کرده و بر اساس آن کناره گیری خود را اعلام کردند.
در متن این نامه دست نویس که از سوی بازیکنان ماشین سازی خطاب به مردم آذربایجان نوشته شده آمده است:
«با توجه به اتفاقات به وجود آمده از طرف مالک محترم باشگاه «شریعت زاده» و عدم صداقت ایشان و همچنین عمل نکردن به تعهدات باشگاه نسبت به بازیکنان و فراهم نکردن شرایط مناسب جهت تمرین و شرکت در مسابقات و همچنین ایجاد تنش به دلیل اختلاف انداختن بین سرمربی و بازیکنان به بهانه های مختلف، ما بازیکنان تصمیم به ترک تیم و جدا شدن از این باشگاه گرفته ایم.»
بازیکنان ماشین سازی در این نامه اعلام کرده اند که این تصمیم را برخلاف میل باطنی شان گرفته و از هواداران تبریزی  به خاطر استعفا عذرخواهی کرده اند. هفده نفر از بازیکنان تیم ماشین سازی زیر این نامه را امضا کرده اند.
اما آنچه در پایان این نامه آمده و قابل تامل به حساب می آید این است که:« قابل ذکر است که فسخ قرارداد بازیکنان از طرف مالک باشگاه صادر شده و ما تاسف خود را نسبت به این عمل غیر فوتبالی اعلام می کنیم»
با توجه به این که مالک باشگاه قرارداد کلیه بازیکنان را فسخ کرده و کناره گیری دسته جمعی بازیکنان در پی آن، به نظر ماجرای ماشین سازی به این راحتی ها حل نخواهد شد. با این وصف که مالک خواهان جدایی بازیکنان شده و بازیکنان نیز تمایل به کار با مالک ندارند معلوم نیست ماشین سازی چگونه می خواهد مسابقات این فصل را ادامه بدهد.

 

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

احسان محمدی؛

۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه

در مورد زلزله کرمانشاه در طول چند روز گذشته دهها مقاله و گزارش نوشته شده است، شاید بتوان بخش بزرگی از این نقد و نگاه ها را در 10 خط خلاصه کرد: 1- «غافلگیر شدیم»! این جمله کوتاه عجب آزاردهنده است. مردم عادی حق دارند بگویند اما نهادهای و رسمی امدادی نه! 2- کانون زلزله در عراق است! کانون زلزله در ایران است! ... ظریفی نوشت: در خاورمیانه حتی کسی مسئولیت زلزله را هم بر عهده نمی گیرد! 3- نهادهایی که وارد صحنه بحران می شوند، «مارادونا» نیستند و باید دست از تک روی بردارند. کار جمعی هماهنگ از سوی نهادهای فعال بزرگترین خلا این بحران بود. 4- جریان خبری از دست رسانه های رسمی خارج شد. از تک صدایی به «همه صدایی» رسیده ایم. آمیزه ای از حقیقت، شایعه، اعتماد، بی اعتمادی! 5- مهمترین پرسشی که این زلزله و مدیریت آن در اذهان ایجاد کرد این بود: اگر در تهران زلزله شود چه قیامتی می شود؟ 6- یکی از نشانه های اینکه مردم این همه به علی دایی، صادق زیباکلام و ... اعتماد کردند، بی اعتمادی به برخی نهادها و سازمان هاست. 7- این مردم فوق العاده اند. بی نظیرند. شاهکارند. قدرشان را بدانید. آنها البته عذرخواهی می کنند که هلی کوپتر شخصی نداشتند بفرستند کمک! 8- مناطق بحرانی، سایت گردشگری نیستند. وقتی تخصص نداریم، نرویم. چه پلاسکو چه کرمانشاه! 9- ما در خاورمیانه بلاخیز قرار داریم. همیشه باید مراقب، آماده و آموزش دیده برای بحران باشیم. به بچه های ما آموزش دهید. 10- مهمترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی گیریم. صرفاً تکرار می کنیم.

تازه ترین اخبار