رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 March
اوقات شرعی

کمپانی بزرگ لوئی ویتون با انتشار تندیس جام جهانی و توپ های ادوار مختلف به تعداد محدود و به صورت کلکسیونی مهمترین تجارت لاکچری مربوط به جام جهانی را در پاریس کلید زد.

به گزارش “ورزش سه”، کمپانی های بزرگ عرصه “مد” به مانند سال های قبل رقابت خود را برای به دست آوردن عرصه تجارت آغاز کردند و هر کدام از آنها برای پیشی گرفتن از دیگری تمام قوای خلاقیت و هنر خود را به کار گرفتند. پیش از آغاز رقابت های مهمی همچون جام جهانی رقابت بین کمپانی ها به بالاترین حد خود رسیده است و در این میان کمپانی معتبر و نامی لوئی ویتون اقدام به اولین تجارت لاکچری پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ کرده است.

این کمپانی چندی پیش طی قراردادی با فیفا و آدیداس، متعهد شد تا پیش از آغاز جام جهانی، اقدام به انتشار تعداد محدودی از تندیس های جام جهانی و توپ های مربوط به ادوار مختلف کند تا به صورت کلکسیونی آنها را به فروش برساند. محصولاتی که نام خریدار نیز به صورت لیزری بر روی آنها حک خواهد شد.

 

ارتباط بین این کمپانی و فدراسیون بین المللی فوتبال و شرکت آدیداس در نهایت منجر به این شد که روز گذشته لوئی ویتون با پرده برداری از تندیس و توپ های تولید شده، رسما این تجارت لاکچری و گران قیمت را به اطلاع عموم برساند. نکته جالب توجه در این باره اینکه مدیران این مجموعه اظهار امیدواری کردند تا بتوانند به زودی جام ژول ریمه را نیز به صورت کلکسیونی عرضه کنند.

پرده برداری از محصولات کلکسیونی منتشر شده روز گذشته و طی مراسمی رسمی برگزار شد و در این میان یکی از مدل های این کمپانی به همراه فرانک لبوف، مدافع سابق تیم ملی فرانسه که جام قهرمانی ۱۹۹۸ را نیز بالای سر برده بود، از تندیس و توپ های مورد نظر رونمایی کردند.

کمپانی لوئی ویتون یکی از محبوب ترین نام ها در عرصه “مد” و پوشش بین فوتبالیست های بزرگ دنیاست و در این میان برخی از نام های بزرگ دنیای فوتبال همچون نیمار برزیلی نیز به عنوان مدل با آن قرارداد همکاری به امضا رسانده اند.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

ســــــر مقـــــالـــــــــه

روزنامه ایران؛

تریبون رسمی و مسئولیت نقد

تردیدی نیست که جامعه ایران دچار مشکلات گوناگونی است. برخی از این مشکلات عام و فراگیر است، به‌طوری که کشورهای صنعتی و پیشرفته نیز درگیر آنها هستند، هرچند ابعاد درگیری با مشکلات در هر کشوری با کشور دیگر تفاوت دارد. برخی از مشکلات نیز خاص ایران یا کشورهای معدودی است. بنابراین هدف هیچکس نباید پوشاندن مشکلات و خطاها باشد. ولی آیا این امر بدان معناست که صبح تا شب خودمان را درگیر این مشکلات کنیم و امکان دیدن بخش‌های پر لیوان را از خود سلب کنیم؟ شاید از مخالفان انقلاب و کشور و براندازان انتظار این رفتار باشد که مثل مگس فقط روی زخم‌ها بنشینند و از آن ارتزاق کنند. این رفتار آنان غیر طبیعی نیست، ولی انتظار می‌رود که صاحبان تریبون‌های رسمی در عین حال که به مشکلات جامعه می‌پردازند و درست هم هست، البته مشروط بر اینکه منصفانه اظهار نمایند، ولی در عین حال باید نقاط مثبت و روشن جامعه را نیز فراموش نکنند و آنها را هم ببینند. مگر نه اینکه رهبر معظم انقلاب درباره انعکاس اقدامات مثبت بارها تأکید کرده‌اند، خوب چه کسی باید این وظیفه را انجام دهند؟ فقط که دولت نباید از اقدامات خود تعریف و تمجید کند. بلکه این وظیفه کسانی است که از تریبون‌های رسمی انتقاد می‌کنند، باید در کنار انتقادات، نقاط قوت و برجسته را نیز بیان کنند. تا تعبیر بدی از آن تریبون نشود. نمونه روشن آن خط آهن قزوین به رشت است که یکی دیگر از مراکز استان‌های کشور که از استان‌های مهم است را به شبکه ریلی کشور وصل کرده است. نه فقط این خط که در طول دوره این دولت، رکورد احداث خطوط ریلی شکسته شده و به میانگین سالانه ۵۰۰ کیلومتر رسیده است که رقم بسیار قابل توجهی است. مگر نه اینکه یکی از سیاست‌های کلان و ابلاغی رهبر معظم انقلاب در اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه افزایش خطوط ریلی و بالا رفتن سهم راه‌آهن در حمل و نقل مسافر و بار است؟ و مگر نه اینکه این همه تصادفات جاده‌ای و مصرف سوخت بالا داریم و مگر نه اینکه در دولت‌های قبلی، بویژه در دولت اصول‌گرا، توجهی اندکی به این صنعت شد در حالی که بیشترین درآمدهای نفتی تاریخ ایران را داشتند، پس چرا باید مهم‌ترین مسأله تریبون رسمی نماز جمعه به گوشت نخوردن بخشی از مردم خلاصه شود؟ چرا افتتاح پروژه‌های بزرگ عسلویه یا موارد مشابه در این تریبون‌ها دیده نمی‌شود؟ فقط در سال گذشته و امسال مراکز استان‌های، همدان، کرمانشاه، آذربایجان غربی و گیلان به شبکه ریلی متصل شده‌اند. موضوعی که همواره برای مردم این استان‌ها در حد آرزوهای چند ده ساله تلقی می‌شد، اکنون محقق شده است. چرا تریبون نماز جمعه در این موارد ساکت است؟ مسأله فقط این نیست. اگر تاریخ این تریبون‌ها نشان می‌داد که آنان همواره بر نارسایی‌ها و انتقادات تأکید داشته‌اند و هیچ‌گاه نقاط مثبت و نیمه پر لیوان را ندیده‌اند، باز هم می‌پذیرفتیم، هرچند این کار نادرست است که از اموال عمومی استفاده شود و علیه یک بخش ...

جدیدترین خبرها