رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۹ ذو الحجة ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 21 August
تهران لطیف
٢٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢۶.٠٢(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 1-Low
رطوبت ٢۶.٠٢(in)

کمپانی بزرگ لوئی ویتون با انتشار تندیس جام جهانی و توپ های ادوار مختلف به تعداد محدود و به صورت کلکسیونی مهمترین تجارت لاکچری مربوط به جام جهانی را در پاریس کلید زد.

به گزارش “ورزش سه”، کمپانی های بزرگ عرصه “مد” به مانند سال های قبل رقابت خود را برای به دست آوردن عرصه تجارت آغاز کردند و هر کدام از آنها برای پیشی گرفتن از دیگری تمام قوای خلاقیت و هنر خود را به کار گرفتند. پیش از آغاز رقابت های مهمی همچون جام جهانی رقابت بین کمپانی ها به بالاترین حد خود رسیده است و در این میان کمپانی معتبر و نامی لوئی ویتون اقدام به اولین تجارت لاکچری پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ کرده است.

این کمپانی چندی پیش طی قراردادی با فیفا و آدیداس، متعهد شد تا پیش از آغاز جام جهانی، اقدام به انتشار تعداد محدودی از تندیس های جام جهانی و توپ های مربوط به ادوار مختلف کند تا به صورت کلکسیونی آنها را به فروش برساند. محصولاتی که نام خریدار نیز به صورت لیزری بر روی آنها حک خواهد شد.

 

ارتباط بین این کمپانی و فدراسیون بین المللی فوتبال و شرکت آدیداس در نهایت منجر به این شد که روز گذشته لوئی ویتون با پرده برداری از تندیس و توپ های تولید شده، رسما این تجارت لاکچری و گران قیمت را به اطلاع عموم برساند. نکته جالب توجه در این باره اینکه مدیران این مجموعه اظهار امیدواری کردند تا بتوانند به زودی جام ژول ریمه را نیز به صورت کلکسیونی عرضه کنند.

پرده برداری از محصولات کلکسیونی منتشر شده روز گذشته و طی مراسمی رسمی برگزار شد و در این میان یکی از مدل های این کمپانی به همراه فرانک لبوف، مدافع سابق تیم ملی فرانسه که جام قهرمانی ۱۹۹۸ را نیز بالای سر برده بود، از تندیس و توپ های مورد نظر رونمایی کردند.

کمپانی لوئی ویتون یکی از محبوب ترین نام ها در عرصه “مد” و پوشش بین فوتبالیست های بزرگ دنیاست و در این میان برخی از نام های بزرگ دنیای فوتبال همچون نیمار برزیلی نیز به عنوان مدل با آن قرارداد همکاری به امضا رسانده اند.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

محمدکاظم انبارلویی؛

چالش‌های سال ۹۷

این خیلی نیاز به تحقیق و مطالعه ندارد که چالش‌های پیش رو در سال 97، سال چهل‌سالگی انقلاب را فهرست کرده و راه‌حلی برای آن پیدا کنیم. آمریکا و دشمنان قسم خورده نظام به حیات طیبه در ایران به ویژه در چهل‌سالگی انقلاب رشک و حسد می‌برند و با حقد و کینه از ملت ایران یاد می‌کنند، چرا که شاهدند مردم بیش از پیش و جدی‌تر از همیشه پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند. انقلاب اسلامی یک انقلاب الهی است و اگر خدای بزرگ پشتیبان این ملت و انقلاب نبود، همان روزهای اول انقلاب با دسیسه‌ها و نیرنگ‌ها و توطئه‌های کوتاه جنگ داخلی، جنگ خارجی و تهدیدهای نرم و سخت از بین می‌رفت. یک مطالعه دم‌دستی نشان می‌دهد ما در سال 97 با چالش های زیر روبه‌رو هستیم؛ 1- تشدید خصومت آمریکا و رژیم صهیونیستی و قدرت‌های منطقه‌ای علیه ملت ایران، آثار این خصومت را در تشدید تحریم‌ها و زدن زیر قول و پیمان آنها در برجام به وضوح می‌شود دید. آمریکایی‌ها این فشار را از اواسط مردادماه تا نیمه آبان و از نیمه آبان تا پایان سال  مرحله‌بندی کرده‌ اند و امیدوارند در 13 آبان  شعار مرگ بر آمریکا را در ایران نشنوند و تا پایان سال، زندگی انقلابی در ایران را پایان بخشند. این یک رؤیای چهل‌ساله است که فقط خواب آن را در کاخ سفید، رؤسای جمهور می‌دیدند و تاکنون هم تعبیر نشده است. جمع جبری  لشکرکشی خیابانی عناصر ستون پنجم آمریکا در ناآرامی‌های دی‌ماه گذشته و نیمه مرداد امسال براساس گزارش نیروهای امنیتی از 10 هزار نفر تجاوز نمی‌کند. اسامی دستگیرشدگانی که  چنین آشوب‌هایی‌ را تدارک دیدند هم از 200 نفر تجاوز نمی کند. آمریکا با چنین لشکر و حشم ضعیفی به جنگ 80 میلیون ایرانی پای کار انقلاب آمده است. ای کاش یک آدم عاقل در کاخ سفید وجود داشت و تفسیری از بلاهت رهبران امنیتی آمریکا را برای سردمداران آنها توضیح می‌داد. میلیاردها دلار هزینه می‌کنند، با آنکه سخت به «اصالت سود» معتقدند نتوانسته‌اند اندکی «درآمد» برای این هزینه به عنوان یک کارکرد براندازانه ارائه دهند. تکلیف دستگاه دیپلماسی کشور معلوم است؛ باید کرکره مذاکره با آمریکا و امید به اروپا را پایین بکشد و نگاه خود را به قدرت‌هایی بدوزد که به دلیل افزایش قدرت منطقه‌ای ایران التماس می‌کنند،  روابط راهبردی با تهران داشته باشند. اینکه ایران ماه‌هاست در چین سفیر ندارد غفلت وزارت خارجه در نگاه به قدرت‌هایی است که به هر دلیل در جنگ اقتصادی پنجه در پنجه آمریکا دارند و مایلند با ایران ر وابط راهبردی تعریف شده‌ای داشته باشند. هزار راه نرفته در سیاست خارجی داریم که متأسفانه 5 سال گذشته از آن غفلت شده؛ آقایان راهی را رفتند که از پیش معلوم بود بن بست است. 2- مشکلات اقتصادی کشور ده ها عنوان دارد که بارها توسط نخبگان و اقتصاددانان گفته شده، راه‌حل آن هم ارائه شده است. بی اعتنایی دولت به مالیه عمومی و حفظ ارزش پول ملی، آسیب‌هایی را پدید آورده است که باید فکری برای آن بشود. باید دولت بپذیرد فکرهایی که در این ...

تازه ترین اخبار