رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۰
  • 2018 Wednesday 21 November
تهران Haze
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢۶.٠٢(in)
محدوده دید ٢.٠(mi)
اشعه فرابنفش 3-Moderate
رطوبت ٢۶.٠٢(in)

به دلیل شدت پدیده گرد و غبار در شهرستان، کلیه مدارس و دانشگاه‌ها در امیدیه برای نوبت عصر تعطیل هستند.

شدت بالای گرد و غبار، مدارس سه شهرستان خوزستان در نوبت عصر امروز (۲۳ مهرماه) را به تعطیلی کشاند.

محمد پاک‌دل، فرماندار آغاجاری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت نامناسب هوا در این شهرستان، اظهار کرد: کلیه مدارس در آغاجاری در تمام مقاطع در نوبت عصر امروز تعطیل هستند.

سید مهران رفیعی، فرماندار امیدیه نیز در این باره گفت: به دلیل شدت پدیده گرد و غبار در شهرستان، کلیه مدارس و دانشگاه‌ها در امیدیه برای نوبت عصر تعطیل هستند.

به گزارش ایسنا، همچنین با تصمیم فرمانداری رامشیر، مدارس نوبت عصر این شهرستان در کلیه مقاطع تعطیل اعلام شدند.

اخبار مرتبط

نظرات

سرمقاله

سعدالله زارعی؛

۳نکته درباره فرار رو به جلو ظریف

دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه ، امروز در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توضیح سخنانی که چند روز پیش در باره حجم گستردهپولشویی در ایران در مصاحبه با خبرانلاین گفته بود ، اظهار داشته بنده هیچ دستگاهی را به پولشویی متهم نکرده ام ! در اینجا سه نکته باقی می ماند: ۱ - وقتی دستگاه یا دستگاه های خاصی متهم نشده باشند در واقع کل کشور اعم از دولت و مردم متهم به پولشویی گسترده شده اند؛ ۲ - وزیر امور خارجه  وقتی هیچ دستگاهی را متهم به پولشویی نمی داند ، نباید از آن بعنوان امری جاری و  آنهم گسترده سخن می گفت؛ ۳ - وزیر خارجه ی ما زین پس در جواب طرف های خارجی که حتما" از او خواهند خواست ، اندازه دقیق پولشویی در ایران و دستگاه های متخلف در این قضیه حساس که ارتباط با مشروعیت قراردادهای جدید مالی کشورمان با طرف های خارجی دارد را تعیین و با جزئیات آن گزارش کند ، چه پاسخی خواهد داد؟ قطعا در این مواجهه نمی تواند بگوید من در اعتراف به پولشویی گسترده در ایران اشتباه کرده ام و نیز نمی تواند بگوید من یک فرد هستم و وظیفه ای در گزارش این تخلفات گسترده به طرف های خارجی ندارم ؛ چون او با توجه به جایگاه حقوقی اش وقتی با طرف های پرسشگر خارجی مواجه می شود ، در واقع به مثابه "کل نظام و کشور" است.

تازه ترین اخبار