رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • الإثنين ۱۶ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Monday 16 September
اوقات شرعی

مرد جوان هندوستانی هنگام شستن یک فیل در حالی که بیش از اندازه به آن نزدیک شده بود بر اثر دراز کشیدن این حیوان غول پیکر روی سرش جانش را از دست داد.

اشتباه مرگبار مرد جوان هندوستانی حین شستن یک فیل مرگ او را رقم زد. “آرون پانیکار” ۴۰ ساله که حین شستن این حیوان بیش از اندازه به آن نزدیک شده بود در اثر افتادن فیل روی سرش جان باخت. این حادثه هنگامی رخ داد که قربانی ناگهان در اثر لغزیدن روی زمین افتاد و در همین لحظه این فیل نیز روی سرش قرار گفت.

ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه وحشتناک را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو قربانی در حالی که شیلنگ آب را در دست دارد و مشغول شستن فیل است، دیده می‌شود. لحظاتی بعد در حالی که آرون برای شستن پشت فیل، این حیوان را به نشستن روی زمین وادار می‌کند ناگهان در اثر لغزیدن روی زمین می‌افتد و در همین لحظه نیز حیوان روی سر او قرار می‌گیرد. این اتفاق در منطقه “کوتایام” در هندوستان جنوبی رخ داد.

فیل لیز خورد و روی نگهبانش افتاد و له اش کرد +عکس

مردی که در حال فیلمبرداری بود پس از دیدن این صحنه وحشتناک سعی کرد تا فیل را از روی زمین بلند کند، اما تلاش او ناکام ماند. پس از حضور تیم اورژانس پزشکی مشخص شد که قربانی در محل حادثه و در اثر فشار زیادی که به او وارد شده، جانش را از دست داده است. تحقیقات پلیس هندوستان در مورد این حادثه آغاز شده است.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در هندوستان در حالی خبرساز می‌شود که سال گذشته نیز یک مرد میانسال هندوستانی هنگامی که برای تهیه عکس سلفی به یک فیل نزدیک شده بود در اثر ماندن در زیر دست و پای آن جان خود را از دست داد. این مرد میانسال که به دلیل مصرف مشروبات الکلی بیش از حد به این حیوان نزدیک شده بود، در این تراژدی جانش را از دست داد. این اتفاق در منطقه اودیشای هندوستان رخ داده بود.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

نظرات

ســــــر مقـــــالـــــــــه

ایده باشگاه تحریمی ها از کجا آمد؟

در ساختار تصمیم سازی و تصمیم گیری ایالات متحده بهره گیری، ابزار تحریم جایگاه بسیار ویژه ای به خود اختصاص داده و روسای جمهور آمریکا تمایل زیادی به استفاده از آن علیه کشورهای مستقل دارند. اما دونالد ترامپ بعد از تکیه زدن به کرسی ریاست جمهوری در آمریکا به صورت افراطی به استفاده از تحریم اقتصادی و  جنگ تجاری  روی آورد. درباره اقدامات دونالد ترامپ در زمینه تحریم می توان به راه اندازی جنگ تجاری با چین و برخی کشورهای اروپایی و تحریم کشورهایی نظیر ترکیه،یمن، کره شمالی، سوریه، ایران، کوبا، ونزوئلا، روسیه، کلمبیا، پاکستان و ... اشاره کرد. انتظار می رود اگر دونالد ترامپ در سال 2020 دوباره رای بیاورد این فهرست بسیار افزایش یابد و کشورهای بیشتری در آن قرار گیرند. در ایران نیز که سال هاست شاهد سیاست های خصمانه علیه خود بوده به تازگی طرح های مختلف ضدآمریکایی در فراکسیون اقدامات پیش‌دستانه علیه تهدیدات آمریکا تهیه و تدوین شده است که روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه به مناسبت سالروز ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس از آن رونمایی شد. اکبر رنجبرزاده، عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی در این باره به خبرنگار الف گفت: این 12 طرح واکنش منطقی مجلس شورای اسلامی در مقابل فعالیت کنگره آمریکا و دونالد ترامپ علیه جمهوری اسلامی است. ترامپ تلاش می کند تا با برجسته‌سازی تهدید ایران زمینه غارت ثروت کشورهای منطقه را فراهم نماید. در این راستا ضرورت دارد ایران مسیر مقاومت در مقابل فشار آمریکا را ادامه دهد. بنابراین دولت و همه نیروهای نظامی در کشور باید در مسیر مقابله با آمریکا همگرایی و هم افزایی داشته باشند. به همین دلیل مجلس شورای اسلامی نیز  الزامات قانونی را در همین زمینه در حال تهیه و تدارک دارد تا واکنشی فعالی به اقدامات ضد ایرانی در آمریکا داشته باشد. نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از طرح ها تشکیل باشگاهی از کشورهای مورد تحریم ایالات متحده با همت جمهوری اسلامی ایران است تا بین آنها وحدت و هماهنگی صورت بگیرد که می تواند بازتاب بین المللی بسیار مثبتی داشته باشد. در این باره ضرورت دارد در همه سطوح ظرفیت های لازم برای مقابله با آمریکا پیش بینی شود. رنجبرزاده گفت: لازم است مناسبات نهادی موثری بین کشورهای مورد تحریم آمریکا در راستای گسترش تجارت صورت گیرد، حتی می توان از ارز مشترک بین این کشورها در مقابله با دلار استفاده شود. در واقع هدف تقویت ارتباطات بین کشورهای مورد تحریم آمریکا جهت شکل گیری یک ائتلاف سیاسی اقتصادی است تا بتوانند نه تنها از تحریم ها عبور کنند بلکه هژمونی آمریکا در استفاده از ابزارهای نامشروع را به چالش بکشند. بدون شک یکی از پایه های چنین ائتلافی هم باید استفاده از ابزار دیپلماسی عمومی برای آگاهی بخشی مردم جهان از سیاست استکباری آمریکا در عرصه بین الملل باشد. پایدارترین راه مقابله با تحریم تشکیل باشگاه تحریمی ها است علیرضا فرقانی، دبیر اجرایی فراکسیون مقابله با تحریم نیز به خبرنگار الف گفت: بحث تشکیل باشگاه تحریمی ها از سال 1392 در ایران مطرح ...

جدیدترین خبرها