رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۲۰ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 25 May
اوقات شرعی

مرد جوان هندوستانی هنگام شستن یک فیل در حالی که بیش از اندازه به آن نزدیک شده بود بر اثر دراز کشیدن این حیوان غول پیکر روی سرش جانش را از دست داد.

اشتباه مرگبار مرد جوان هندوستانی حین شستن یک فیل مرگ او را رقم زد. “آرون پانیکار” ۴۰ ساله که حین شستن این حیوان بیش از اندازه به آن نزدیک شده بود در اثر افتادن فیل روی سرش جان باخت. این حادثه هنگامی رخ داد که قربانی ناگهان در اثر لغزیدن روی زمین افتاد و در همین لحظه این فیل نیز روی سرش قرار گفت.

ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه وحشتناک را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو قربانی در حالی که شیلنگ آب را در دست دارد و مشغول شستن فیل است، دیده می‌شود. لحظاتی بعد در حالی که آرون برای شستن پشت فیل، این حیوان را به نشستن روی زمین وادار می‌کند ناگهان در اثر لغزیدن روی زمین می‌افتد و در همین لحظه نیز حیوان روی سر او قرار می‌گیرد. این اتفاق در منطقه “کوتایام” در هندوستان جنوبی رخ داد.

فیل لیز خورد و روی نگهبانش افتاد و له اش کرد +عکس

مردی که در حال فیلمبرداری بود پس از دیدن این صحنه وحشتناک سعی کرد تا فیل را از روی زمین بلند کند، اما تلاش او ناکام ماند. پس از حضور تیم اورژانس پزشکی مشخص شد که قربانی در محل حادثه و در اثر فشار زیادی که به او وارد شده، جانش را از دست داده است. تحقیقات پلیس هندوستان در مورد این حادثه آغاز شده است.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در هندوستان در حالی خبرساز می‌شود که سال گذشته نیز یک مرد میانسال هندوستانی هنگامی که برای تهیه عکس سلفی به یک فیل نزدیک شده بود در اثر ماندن در زیر دست و پای آن جان خود را از دست داد. این مرد میانسال که به دلیل مصرف مشروبات الکلی بیش از حد به این حیوان نزدیک شده بود، در این تراژدی جانش را از دست داد. این اتفاق در منطقه اودیشای هندوستان رخ داده بود.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

نظرات

ســــــر مقـــــالـــــــــه

لطفا دوباره روی دیوار دموکرات‌ها یادگاری ننویسیم!

حزب دموکرات آمريکا خود را براي رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات رياست جمهوري سال ۲۰۲۰ آمريکا آماده مي‌کند. اکثر نامزدهاي حزب دموکرات مدعي شده‌اند که اگر در انتخابات پيروز شوند و به کاخ سفيد راه پيدا کنند، بار ديگر به توافق هسته‌اي با ايران باز مي گردند. واقعيت امر اين است که دولت بعدي آمريکا، حتي اگر دولتي دموکرات باشد، قصد احياي توافق هسته‌اي را نخواهد داشت و در عمل نيز به برجام باز نخواهد گشت! نبايد فراموش کرد که نخستين کارشکني‌هاي علني آمريکا در مغايرت با برجام، در دوران رياست جمهوري اوباما و حضور دموکرات‌ها در کاخ سفيد صورت گرفت. همگان به ياد دارند که وزارت خزانه داري آمريکا در دوران اوباما و پس از انعقاد توافق هسته‌اي، مانع عادي سازي روابط بانکي و اعتباري با ايران و لغو تحريم‌ها شد. پس از آن نيز ترامپ با استفاده از ظرفيت‌هايي که دموکرات‌ها در برجام و خارج آن تعريف کرده بودند (خصوصا مکانيسم ماشه و لزوم تاييد تعليق تحريم‌هاي ايران در بازه زماني ۱۲۰ روزه از سوي رئيس جمهور آمريکا) از اين توافق خارج شد. سران حزب دموکرات معتقدند که اگر آنها بخواهند به برجام بازگردند، بايد از جمهوري اسلامي ايران امتيازات جديد و بيشتري بگيرند! منظور دموکرات‌ها از امتيازات جديد، دائمي کردن محدوديت‌هاي مشخص شده زماني در برجام و متعاقبا، خلع سلاح موشکي ايران است. چندي پيش "فارين پاليسي" در گزارشي به قلم «ايلان گلدنبرگ»، مشاور سابق «جان کري»، وزير خارجه اسبق آمريکا و «اريک بروئر»، کارشناس انديشکده «مرکز امنيت جديد آمريکا» پيشنهاد کرده رئيس‌جمهور بعدي آمريکا پس از اخذ امتياز از ايران به برجام برگردد. گلدنبرگ و بروئر در اين خصوص مي نويسند: رئيس‌جمهور بعدي بايستي از اهرم فشاري که پس از خروج ترامپ از برجام ايجاد شده براي رسيدن به تفاهم اوليه بر سر بسياري از مسائل محل اختلاف با ايران و آينده برنامه هسته‌اي اين کشور استفاده کنند. پيامي که بايد به ايران و دنيا بدهيم اين است: ما انتظار داريم که بار ديگر به توافق برگرديم، اما قبل از آن لازم است صحبت کنيم! ما بايد براي بازگشت به برجام امتيازات بيشتري از ايران بگيريم. اين مواضع به خوبي  نشان مي‌دهد که دموکرات‌ها بازي پيچيده‌اي را در خصوص بازگشت به برجام (در صورت پيروزي در انتخابات رياست جمهوري سال ۲۰۲۰) طراحي کرده‌اند. مغر متفکر دموکرات‌ها در طراحي اين بازي چندلايه، کسي جز جان کري و مشاورانش نيستند. گلدنبرگ معتقد است توجه به اينکه ايران تصميم گرفته که پايبند به توافق هسته‌اي باشد، علي‌رغم خروج آمريکا از آن در راستاي منافعش است، بازگشت آمريکا و رفع متعاقب تحريم‌ها، در حکم واگذاري يکجانبه امتياز به ايران خواهد بود. واشنگتن مي‌تواند در ازاي اين بازگشت، چيزي از ايران مطالبه کند! نکته مهم تر اينکه دموکرات‌ها پاي تروئيکاي اروپايي را نيز به اين معادله پيچيده باز خواهند کرد. سه کشور آلمان، انگليس و فرانسه در سال ۲۰۱۷ ميلادي مذاکرات مستمري را با دولت ترامپ بر سر تغيير برجام آغاز کردند. کليت حضور اروپائيان در اين مذاکرات نشان مي‌دهد که اتحاديه اروپا حتي حداقلي‌ترين ...

جدیدترین خبرها