رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Sunday 15 December
اوقات شرعی

رئیس اتحادیه میدان مرکزی میوه و تره بار تهران گفت: طبق نرخنامه عمده فروشی محصولات کشاورزی از ۲۱ مردادماه قیمت انواع میوه و صیفی نسبت به هفته گذشته ثابت و در برخی موارد کاهش داشته است.

«اسدالله کارگر» امروز (سه شنبه) افزود: براساس این نرخنامه قیمت هر کارتن آناناس بین ۱۵۰ تا ۱۹۰ هزارتومان، انبه بین ۱۴ تا ۲۲ هزار تومان، انجیر زرد ۶ هزار تا ۱۰ هزار تومان، انجیر سیاه ۵ تا ۱۰ هزار تومان، انگور رطبی بین چهار تا هفت هزار تومان، انگور صاحبی بین پنج هزار تا ۱۰ هزار تومان، انگور عسگری بین پنج تا هشت هزار تومان، آلبالو دانه خارجی بین ۶ هزار تا ۱۰ هزار تومان، آلبالو رسمی بین ۶ هزار تا ۱۰ هزار تومان، آلو سانترال بین پنج تا ۹ هزار تومان، آلو سیاه بین سه تا ۶ هزار تومان، آلو شابلون بین چهار هزار تا هشت هزار تومان، آلو قطره طلا بین سه هزار تا هشت هزار تومان، توت فرنگی کرج بین هفت تا ۱۷ هزارتومان.

سیب گلاب بین سه هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار تومان، شلیل انجیری بین چهار تا هشت هزار تومان، شلیل سفید بین هشت هزار تا ۱۵ هزار تومان، شلیل شبرنگ بین ۶ تا ۱۰ هزارتومان، گلابی بین هشت تا ۱۴ هزارتومان، گیلاس تکدانه بین ۱۴ تا ۲۱ هزارتومان، گیلاس صورتی پنج تا ۹ هزارتومان، موز بین ۹ تا ۱۱ هزار تومان، هلو انجیری بین پنج تا ۱۲ هزارتومان، انواع هلو بین چهار هزار تا هفت هزارتومان، هلو هسته جدا بین چهار هزار تا ۱۰ هزارتومان و لیموترش میناب بین ۶ هزار تا ۱۱ هزارتومان، عرضه می شود.

وی اضافه کرد: هرکیلوگرم هندوانه بین ۴۰۰ تا یک هزار تومان، خربزه بین هزار و ۵۰۰ تا سه هزار و ۵۰۰ تومان، خیار رسمی و گلخانه بین هزار و ۵۰۰ تا سه هزار و ۵۰۰ تومان، طالبی بین هزار و ۵۰۰ تا دو هزار و ۵۰۰ تومان است.

همچنین قیمت هر کیلوگرم هویج بین دو هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزارتومان، گوجه فرنگی بین هزار و ۵۰۰ تا سه هزار و ۲۰۰ تومان، پیاز زرد و شیری بین یک تا دو هزار تومان، بادمجان دلمه ای بین هزار و ۵۰۰ تا چهار هزار تومان، بادمجان قلمی بین دو هزار تا سه هزا رو ۵۰۰ تومان، بادمجان گلخانه ای بین سه هزار تا پنج هزار تومان، بامیه بین پنج هزار تا ۱۱ هزارتومان، خیار چنبر هزار و ۵۰۰ تا دو هزار و ۵۰۰ تومان، سیرخشک پنج هزار تا ۱۰ هزار تومان، غوره آبگیری بین دو هزار و ۵۰۰ تا سه هزار و ۵۰۰ تومان، غوره عسگری بین چهار هزار تا ۶ هزارتومان، کاهو رسمی بین هزار و ۵۰۰ تا سه هزارتومان، کاهو پیچ سالادی دو هزار تا چهار هزار و ۵۰۰ تومان، گل کلم گلخانه ای بین دو هزار و ۵۰۰ تا پنج هزار تومان، گوجه زیتونی فله بین پنج تا هشت هزارتومان است.

وی افزود: نرخ هرکیلوگرم سبزی جور یک هزار و ۵۰۰ تا دو هزار و ۵۰۰ تومان، سبزی خوردن بین دو تا سه هزار تومان، فلفل تند ریز بین پنج هزار تا هشت هزار تومان، فلفل دلمه‌ای بین دو هزار تا چهار هزار تومان، فلفل شیرین بین ۱۰ هزار تا ۱۶ هزارتومان به فروش می رسد.

ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

ســــــر مقـــــالـــــــــه

«پشیمانیم»؛ حرف پرتَکرار هواداران روحانی

بی تدبیری دولت این بار به ایستگاه «بنزین» رسید؛ ایستگاهی که بیش از همه بی تدبیری‌های دیگر دولت در طول ۶ سال گذشته صدای اعتراض مردم را بلند کرد تا جایی که حامیان حسن روحانی در دو انتخابات گذشته هم قلم هایشان را علیه دولت تند و تیزتر کردند و از انتخاب خود ابراز پشیمانی و شرمساری می کنند و تلاش دارند با معذرت خواهی از مردم باز هم بتوانند در کنار پایگاه اجتماعی رأی خود قرار بگیرند. بر همین اساس در روزهای گذشته شاهد اعتراف به اشتباه و پشیمانی هواداران و حامیان حسن روحانی هستیم. شرمندگی و خجالت حامیان روحانی در این گذرگاه می توان مروری به موضع گیری دو نماینده حاشیه ساز پارلمان در قبال دولت داشت. پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید در گفتگو با روزنامه اصلاح طلب آرمان ملی (رسانه نزدیک به خانواده هاشمی رفسنجانی) لب به انتقاد از رئیس جمهور گشود و گفته حامیان روحانی از مردم خجالت می کشند. سلحشوری می گوید: رئیس‌جمهور شرایط را به‌گونه‌ای رقم زد که حامیانشان در حاشیه قرار گرفتند و از مردم خجالت می‌کشند. غلامرضا حیدری نماینده مجلس و عضو دیگر فراکسیون امید که نطق های جنجالی او در هرم سبز بهارستان حاشیه های زیادی را به همراه داشته است مواضع همفکر خود (سلحشوری) را تکمیل می کند و می گوید: طبق اعلام رسمی مقامات در روی آنتن، نزدیک به هفتاد و پنج درصد این مردم نیاز به کمک دارند؟ آخر چگونه است؟ واقعا آدم احساس شرم می‌کند. همچنین پیش از این، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران و دبیرکل حزب اصلاح طلب مردم سالاری در نطق خود در مجلس گفته بود: اوضاع به گونه ای وخیم شده است که بنده به عنوان نماینده مردم خجالت می کشم از اینکه بگویم از این دولت حمایت کرده ام. علاوه بر این فقط کافی است، جستجوی کوتاه در اینترنت کرد تا موضع گیری های «صادق زیباکلام» در انتخابات ۹۶ و حمایت او از روحانی توسط موتور جستجو گر یافت شود؛ او اردیبهشت ۹۸ در گفتگو با روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد به دفاع از رئیس قوه مجریه پرداخت و گفت:  «اگر باز هم زمان به عقب یعنی به همان انتخابات اردیبهشت ۹۶ بازگردد از حسن روحانی حمایت می‌کنم.» پس از گذشت ۸ ماه، حامی دیروز رئیس جمهور ۳۶۰ درجه تغییر موضع داد و ضمن انتقاد صریح از سکاندار دولتِ اعتدال گفت که، در این روزها اگر کسی از سیاره‌ دیگری می‌آمد و می‌پرسید که حسن روحانی در کشورتان چه مسئولیتی دارد، همه می‌گفتند هیچ مسئولیتی ندارد. باور کنید که رویم نمی‌شود در چشم کسانی که با تشویق من به روحانی رأی دادند، نگاه کنم؛ شرمنده آنهایم. عرق شرم احزاب اصلاح طلب نمی توان و نباید به سادگی از حمایت های فعالان سیاسی و احزاب اصلاح طلب در دو انتخابات ۹۲ و ۹۶ از شیخ دیپلمات عبور کرد، بازیگران و حتی کارگردان این جریان سیاسی با تمام قوا در انتخابات ریاست جمهوری از کاندیداتوری حسن روحانی حمایت کردند اما امروز اپوزیسیون داخلی دولت محسوب می شوند و هیچ واهمه ای ...

جدیدترین خبرها