رفتن به بالا

سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
  • الإثنين ۱ جماد ثاني ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 27 January
اوقات شرعی

الیزابت بورل، دختر افسانه یوونتوس یعنی فلیچه بورل، جزئیاتی از زندگی روزمره کریستیانو رونالدو و خانواده اش را فاش کرد.

الیزابت بورل، دختر افسانه یوونتوس یعنی فلیچه بورل، جزئیاتی از زندگی روزمره کریستیانو رونالدو و خانواده اش را فاش کرد.

کریستیانو رونالدو در تابستان سال ۲۰۱۸ چمدان های خود را بست و رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد تا زندگی جدیدی را برای خود و خانواده اش رقم بزند؛ تورین شهری است که پس از ورود کریستیانو رونالدو عشق و محبت زیادی را به این بازیکن القا کرده است.

افشای جزئیاتی از زندگی شخصی رونالدو در تورین

این فوق ستاره پرتغالی در منطقه ای لوکس و فوق العاده، واقع در شهر تورین زندگی می‌کند؛ جایی که برخی از هم تیمی های او و آندره آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس، نیز در آنجا زندگی می کنند.

یکی از همسایه های کریستیانو رونالدو، الیزابت بورل دختر افسانه باشگاه یوونتوس یعنی فلیچه بورل است. الیزابت بورل حالا در اقدامی جالب مصاحبه ای با نشریه کوریره دلاسرا انجام داده و جزئیاتی از زندگی روزمره کریستیانو رونالدو را فاش کرده است.

رونالدو یک همسایه ایده آل

الیزابت بورل از کریستیانو رونالدو به عنوان یک همسایه فوق العاده و ایده‌آل یاد می‌کند؛ همسایه ای که سر و صدای زیادی ایجاد نمی کند و هرگز باعث آزار و اذیت نمی شود:

” من اغلب کریستیانو رونالدو را با اتومبیل رولز رویسش می بینم. او را می بینم در حالی که هر روز با پنجره های رنگی اتومبیلش حرکت می‌کند. در گاراژ خانه او اما اتومبیل های دیگری نظیر لوتوس و … وجود دارد. خانه او همچنین دارای یک استخر سرپوشیده زیبا و گلخانه‌ای بی‌نظیر است که در آن از گلهای رنگارنگ مراقبت می‌شود.”

دختر افسانه یوونتوس در ادامه گفت: ” من همچنین کریستیانو جونیور (پسر بزرگ رونالدو) را دائما در حال اسکیت بازی کردن در خیابان‌های منتهی به خانه کریستیانو می بینم. جورجینا(همسر رونالدو) نیز در اکثر مواقع مشغول نگهداری از کودکان خود است. دو قلو و یک کودک دیگر.”

افشای جزئیاتی از زندگی شخصی رونالدو در تورین

الیزابت بورل در پاسخ به این سوال که کریستیانو جونیور در خانه‌ای به آن بزرگی و به تنهایی چه کارهایی در طول روز انجام می دهد، گفت: “نه! او در بیشتر ساعات روز در خانه حضور ندارد. اکثر اوقات خود را در مدرسه یا باشگاه یوونتوس می‌گذراند. او حتی اگر علاقه به دوست شدن با کسی داشته باشد، می تواند با ۴ نوه من ارتباط برقرار کند. همچنین کودکان زیادی در آن منطقه وجود دارند و از این بابت مشکلی وجود ندارد.”

ورزش سه

اخبار مرتبط

نظرات

ســــــر مقـــــالـــــــــه

محمدعلی حبیبی؛

آیا انتقام سخت همان انتقام سریع است؟

پس از ترور ناجوانمردانه سردار شهید قاسم سلیمانی توسط ارتش تروریست آمریکا، رهبر انقلاب در پیام تسلیتی که صادر کردند از انتقام سخت سخن گفتند: «شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند.» از سویی دیگر محبوبیت فوق‌العاده سردار سلیمانی در میان مردم و نحوه شهادت ایشان یعنی ترور برنامه‌ریزی شده باعث شد موج خونخواهی از نخستین ساعات انتشار خبر در بین آحاد جامعه همه‌گیر شود. موج انتقام در شبکه‌های اجتماعی باعث ترس اندک‌شماری از کاربران از احتمال جنگ شد. شماری از کاربران از ترس بروز جنگ، خواهان این شدند که ایران از خون سردار سلیمانی بگذرد. اما این کاربران از یک مسئله آگاه نیستند و آن هم تست تاب‌آوری کشورهای متخاصم است. اتفاقا آمریکا اگر ببیند ایران منفعل و ساکت می‌نشیند در آن صورت احتمال جنگ در آینده بسیار زیاد است. چون آمریکا این سکوت را بر ضعف ایران حمل می‌کند و قاعدتا حمله به یک کشور ضعیف بسیار آسان‌تر از حمله به یک کشور قدرتمند است. اما اگر ایران واکنش درستی نشان دهد و انتقام این ترور ناجوانمردانه را بگیرد در آن صورت احتمال بروز جنگ بسیار کمتر است. پس در اینکه ایران باید انتقام خون سردار سلیمانی را از رژيم آمریکا بگیرد هیچ شکی نیست اما این انتقام لزوما نباید سریع باشد. به نظر می‌رسد انتظاری که در افکارعمومی مبنی بر واکنش و انتقام سریع ایران شکل گرفته انتظاری به‌جا نیست. انتقام سخت باید در زمان و مکان مناسب باشد و تشخیص زمان و مکان مناسب با فرماندهان نظامی است. ممکن است تشخیص فرماندهان نظامی این باشد که شرایط تحقق انتقام سخت یک هفته دیگر یا یک ماه دیگر فراهم می شود. موج انتقام سریع باعث می‌شود فرماندهان نظامی ما در افکارعمومی تحت فشار قرار گیرند. هرچند تجربه نشان داده فشار افکار عمومی باعث تصمیم غلط استراتژیست های ایران نمی‌شود اما این فضا باعث می‌شود اگر تصمیم ایشان برای انتقام سخت در زمانی نزدیک محقق نشود افکار عمومی سرخورده شود. به‌همین دلیل به نظر می‌رسد مطالبه افکار عمومی باید انتقام سخت باشد؛ نه انتقام سریع. خصوصا اینکه فرماندهان نظامی ما و به‌خصوص رهبری نشان داده‌اند وقتی از انتقام سخن می‌گویند حتما به آن عمل خواهند کرد -مانند انتقام از داعش در پی حمله به مجلس- اما تشخیص زمان و مکان مناسب آن برعهده ایشان است و قاعدتا پاسخ به چنین جنایتی باید با فکر و برنامه‌ریزی درست صورت گیرد. امری که سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح هم بر آن صحه گذاشته است. سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: پاسخ به این اقدام تروریستی حق ماست و حتما جمهوری اسلامی به این اقدام تروریستی پاسخ خواهد داد. وی با تاکید بر اینکه ایران این اقدام تروریستی آمریکا را به شدت پاسخ خواهد داد، ادامه داد: البته جمهوری اسلامی ایران ...

جدیدترین خبرها